-sidi education-spot_img
26.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img
- Advertisement -spot_img

AUTHOR NAME

Ervis

7387 POSTIME
0 KOMENTET

“Sfida e deodorantit”, marrëzia e fundit në internet që u mori jetën dy adoleshentëve

“Ice Bucket”, “Hot Chip” ose “Squat”. Në internet qarkullojnë shumë sfida që shpërndahen përmes videove në rrjetet sociale. Së fundmi “sfida e rrezikshme e...

Adoleshentet konsumojnë tullumbacet me oksid azoti në Tiranë, momenti kur njëra prej tyre shembet në tokë

Një video ku shfaqen një grup grup vajzash adoleshente duke pirë oksid azoti përmes tullumbaceve po bëhet virale. Në një moment në pamjet e publikuara...

“Nuk është e lehtë”, Vuçiç flet për takimin me Lajçak

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç tha në Nju Jork se takimi me nënkryetarin e Komisionit Evropian, Maros Sefcovich, për pjesëmarrjen e Serbisë në qasjen...

Partizani mund bindshëm Dinamon në “Elbasan Arena”

“Demat e kuq” të Partizanit kanë arritur një fitore magjike mbrëmjen e kësaj të premteje, teksa në “Elbasan Arena” kanë arritur të fitojnë derbin...

EMRI/ Vrau me thikë gruan e tij, dënohet me burgim të përjetshëm shqiptari

Autoritetet greke kanë dënuar me burgim të përjetshëm Vladimir Beqiraj, shqiptarin i cili një vit me parë vrau me thikë gruan e tij në Tsilivi...

McGonigal pritet të pranojë fajësinë për akuzat se mori para nga ish-punonjësi i zbulimit

Ish-zyrtari i FBI-së, Charles McGonigal pritet të pranojë fajësinë të premten për akuza lidhur me faktin se ka marrë dhe fshehur 225,000 dollarë nga...

Vdes ish-Presidenti, problemet me shëndetin i morën jetën

Ish-Presidenti italian, Giorgio Napolitano vdiq sot në Romë. Ai ishte 98 vjeç. Ish-kreu i shtetit prej disa kohësh kishte probleme shëndetësore, të lidhura edhe...

Kina dhe Siria forcojnë bashkëpunimin mes tyre

Presidenti i Sirisë, Bashar al-Assad, ka zhvilluar një vizitë zyrtare në Kinë. Takimi ka patur në fokusin e vet forcimin e raporteve midis dy...

Përplasi për vdekje të moshuarin në qendër të Korçës, arrestohet 28-vjeçarja (EMRI)

Arrestohet drejtuesja automjetit tip ‘Benz’ që përplasi 79-vjeçarin pasditen e së premtes në Korçë. Në pranga ra Olta Meta, 28 vjeç, banuese në Korçë. Ai...

Basha vijon takimet derë më derë me qytetarët: PD, alternativa ndryshe!

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka vijuar edhe gjatë pasdites takimet derë më derë, për të dëgjuar e bashkëbiseduar me qytetarët. Situata ekonomike është...

Latest news

- Advertisement -spot_img

/5pyetjet.al