-sidi education-spot_img
6.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img
- Advertisement -spot_img

AUTHOR NAME

Ervis

7538 POSTIME
0 KOMENTET

FOTO/ Deputeti shqiptar në Parlamentin Serb viziton varret e vëllezërve Bytyqi në New York

Deputeti shqiptar në Parlamentin e Serbisë, Shaip Kamberi, ka vizituar sot varret e vëllezërve Bytyqi në Yonkers, New York. Lajmin e ka bërë të...

VIDEO/ Ishte duke performuar live në skenë, vdes papritur këngëtari i njohur

Këngëtari Michael Benjamin, i njohur ndryshe me emerin e artit Mikaben, humbi jetën mbrëmjen e djeshme gjatë performancës së tij në një koncert në...

Kriza energjitike/ KE propozon një platformë për furnizime të përbashkëta me gaz dhe reduktim të konsumit

Pak para prezantimit të propozimit të Komisionit Evropian për ndërhyrjet energjetike të martën, komisionerët e BE-së dhe krerët e zyrave të komisionerëve u informuan...

I moshuari sulmohet nga një qen teksa po ecte, përfundon në urgjencë

Një tjetër sulm me qen është regjistruar dje në një zonë greke, ku një i moshuar ka përfunduar në urgjencë. Sipas raportimit të LamiaReport,...

“Daja Sali, gëzuar ditëlindjen”/ Berisha publikon VIDEON e urimit: Siç kanë emrin janë edhe vetë

Ish-Kryeministri Sali Berisha, ka publikuar urimin më të bukur që ka marrë për ditëlindje. Përmes një videoje të publikuar në faqen e tij në Facebook,...

Ja cila është ora ideale për të ngrënë darkë në mënyrë që të bini nga pesha

A keni menduar ndonjëherë se sekreti i humbjes së peshës varet nga koha kur hani vaktin tuaj të fundit? Këtë e vërtetojnë studime të...

Rusët të pamëshirshëm, vrasin në banesën e tij muzikantin ukrainas, sepse refuzoi të marrë pjesë në koncert

Situata të paimagjinueshme tmerri dhe brutaliteti po dalin në dritë ndërsa kriza e luftës në Ukrainë thellohet. Pas mizorive në një sërë qytetesh, u...

Një dimër sfidues në sfond, Kosova përgatitet për ngrohjen gjatë muajve në vijim

Në Kosovë, ku energjia elektrike është burim kryesor për ngrohje, autoritetet kanë paralajmëruar se dimri i këtij viti do të jetë mjaft sfidues për...

Disa mënyra origjinale se si të ngrohni shtëpinë tuaj dhe të kurseni energji

Përgatitjet për dimër kanë filluar dhe çmimet janë rritur në mënyrë dramatike për shkak të luftës në Ukrainë dhe vendosjes së sanksioneve ndaj Rusisë....

Marrëveshja Ukrainë-Turqi për “korridoret e grurit” mbetet në fuqi edhe pas 22 nëntorit

Kur edhe pritej të përfundonte, marrëveshja e brishtë e Detit të Zi për grurin do të vazhdojë edhe pas 22 nëntorit. Lajmin e bëri...

Latest news

- Advertisement -spot_img

/5pyetjet.al