-sidi education-spot_img
26.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img
- Advertisement -spot_img

AUTHOR NAME

Ervis

7387 POSTIME
0 KOMENTET

Vuçiç nxeh gjakrat, flet për luftë në të ardhmen e afërt: Po vjen Beteja e Stalingradit

Presidenti serb, Aleksandar Vuçiç ka paralajmëruar se po përgatitet sërish “Beteja e Stalingradit”. Në prezantimin e librit “Veprat e mbledhura të Milorad Ekmeçiçit”, presidenti...

Ishte baba i tre fëmijëve, vdes polici në Greqi, ra nga 4 metra lartësi

Një ngjarje tragjike është shënuar pasditen e së martës në ishullin e Korfuzit në Greqi, me viktimë një polic 47-vjeçar. Siç raportojnë mediet vendase polici...

Pronari e kishte lënë poshtë shtëpisë, digjet makina në Tepelenë

Një makinë e parkuar pranë banesës ka marrë flakë mbrëmjen e sotme, ndërsa ngjarja raportohet se ka ndodhur rreth orës 20:30, në fshatin Luzat,...

Arbitrit shqiptar i besohet ndeshja Juventus – Makabi nesër në Champions League

Ekipi i Juventusit luan nesër shanset e tij edhe në Champions League, teksa në ndeshjen e së mërkurës kundër Makabi Haifas do tentojë fitoren...

Meta i kujton Ramës xhiron e famshme me rosak: Përfaqëson gomarin e Trojës

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta thotë se kryeministri Edi Rama gjithmonë ka qenë hileqar edhe mashtrues. Në një intervistë për “Syri Tv”,...

Armik me SHBA? Ilir Meta: Marrëdhëniet tona janë të shkëlqyera. Rama i ka bërë të gjitha poshtërsitë

Kryetari i Partisë së Lirisë Ilir Meta u shpreh sot se marrëdhëniet e tij me SHBA-të janë të shkëlqyera dhe se vendimet e tij...

Bajerni bën detyrën në Champions, mund me “manita” Plzenin dhe qëndron në krye të grupit

Bajerni nuk ka të ndalur në Champions, ku pas Interit dhe Barcelonës, ka mundur kësaj radhe Plzenin e vendit të fundit, me rezultatin e...

Zhduket pa asnjë gjurmë së bashku me të bijën gazetarja ruse që protestoi LIVE kundër luftës në Ukrainë

Është zhdukur së bashku me të bijën gazetarja ruse që protestoi për luftën në Ukrainë. Mësohet se, Marina Ovsyannikova, ka thyer masën e sigurisë...

Dalin FOTOT/ Yuri Kim vizitë në Kosovë, ambasadori amerikan i tregon Prishtinën ‘kryq e tërthor’

Ambasadorja e SHBA-ve në vendin tonë, Yuri Kim ndodhet për një vizitë në Kosovë, ku është pritur nga homologu i saj në Prishtinë, Jeffrey...

PS me ide të qarta për t’i marrë PD bastionin historik, Elisa Spiropali, drejtuesja e re në Qarkun e Shkodrës

Elisa Spiropali është prezantuar si drejtuese politike e qarkut Shkodër para strukturave të këtij qarku.   E shoqëruar nga Sekretari i Përgjithshëm Damian Gjiknuri, ajo...

Latest news

- Advertisement -spot_img

/5pyetjet.al