-sidi education-spot_img
5.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img
- Advertisement -spot_img

AUTHOR NAME

Ervis

7538 POSTIME
0 KOMENTET

Qeveritë kanë paguar 53 milion Euro për ‘Rrugën e Arbrit’, para se të jepej koncesioni

Para se të jepej me koncesion qeveritë ndër vite kanë paguar rreth 6,5 miliardë lekë ose 53 milionë euro fatura për ndërtimin e disa...

Marrëveshja me Serbinë/ Çfarë përmban dokumenti gjermano-francez për Kosovën?

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti thotë se "është optimist që në muajt e ardhshëm do të mund të arrihet një marrëveshje për përmirësimin e...

Bombardimet ruse në Ukrainë/ Shkon në 14 numri i viktimave, 97 të plagosur

Numri i sulmit masiv me raketa të nisur sot nga Rusia në territorin e Ukrainës është rritur në 14 të vdekur dhe 97 të...

Reshje shiu në gjithë territorin, njihuni me parashikimin e motit për sot në Shqipëri e Kosovë

Orët e paradites do të paraqiten nën ndikimin e vranësirave në të gjithë territorin e vendit, ku do të ketë edhe reshje shiu. Sipas...

E ngarkuara e Gjermanisë për Ballkanin Perëndimor, Susanne Schűtz: Ballkani i Hapur të mos dublojë Procesin e Berlinit!

E ngarkuara e Gjermanisë për Ballkanin Perëndimor në intervistën për DW, shprehet optimiste për liberalizimin e vizave për Kosovën. Ajo rrëfen për pritshmëritë e...

HOROSKOPI SOT/ Ju duhet ende pak durim në dashuri. Në punë nuk ka zgjidhje!

Dashi Kjo e martë do të jetë interesante, por Venusi është në dizavantazh ndaj duhet ende pak durim në dashuri. Në punë nuk ka zgjidhje. Demi Pasionet...

‘Gratë janë të parat që duan të të fundosin’/ Arjola Demiri zihet keq me ndjekësen e saj

Aktorja Arjola Demiri mesa duket është e irrituar me disa komente negative të ndjekësve të saj. Madje disa prej tyre ka zgjedhur dhe që...

Edi Reja feston sot 77-vjetorin e lindjes, bëhet trajneri i dytë më i vjetër në detyrë

Sot, trajneri ende në detyrë i Kombëtares, Edi Reja, feston 77-vjetorin e lindjes. Ai ka lindur më 10 tetor 1945 në fshatin Lukiniko në...

Flor Binaj i futet politikës? Aktori i njohur nuk harron rolet ikonike: Ja ç’mendoj për Mamaqin e Kallakun!

Aktori i njohur i humorit, Florjan Binaj, hodhi dritë mbi shumë diskutime që protagonistin kanë pasur pikërisht të. Një ndër to është dhe aktivizmi...

Eksperti i sigurisë ngre alarmin: Armë “të pagjurmueshme” kanë hyrë në Shqipëri. Situata mund të bëhet e rrezikshme!

Eksperti i kriminalistikës, Ervin Karamuço ka shpjeguar më detaje profilet kriminale duke filluar nga shkalla e rrezikshmërisë e deri tek taktikat që përdorin. I...

Latest news

- Advertisement -spot_img

/5pyetjet.al