-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img
- Advertisement -spot_img

AUTHOR NAME

Ervis

7538 POSTIME
0 KOMENTET

Mediat malazeze: Rusët financuan Partinë Demokratike dhe Sali Berishën

Jehona e financimeve ruse, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në vende të tjera të Ballkanit, 'ka marrë dhenë', ndërsa ka qenë pjesë e...

Blushi, Ramës: Je investitori e përfituesi kryesor i kullave pa leje

Sekretari i përgjithshëm i Partisë së Lirisë, Tedi Blushi ka reaguar paraditen e sotme pas deklaratave të Kryeministrit Rama në lidhje me përgjegjësinë e...

Ky është i riu që sulmoi seksualisht alpinisten mes të rrugës në Pejë/ VIDEO

Personi që shikoni në foto është i riu, i cili pak ditë më parë, sulmoi seksualisht një vajzë të re në qendër të qytetit...

Dita e të moshuarve/ Meta: Rritja e pensioneve, një detyrim madhor për moshën e tretë

Në kuadër të 1 Tetorit, Ditës Ndërkombëtare e të Moshuarve, kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka reaguar ditën e sotme për gjendjen...

95% e shërbimeve sot merren online, Rama: Krizën s’e solli qeveria, por lufta!

Kryeministri Rama, në vijim të bashkëbisedimit me qytetarët në rrjetet sociale, u shpreh se sot, shqiptarët 95 për qind të shërbimeve i kanë online...

Drejtësia/ Rama: Burgosja e zyrtarëve të lartë do të thotë se diçka po funksionon

Kryeministri Rama u shpreh se përsa i përket ndërtimeve pa leje, ka ardhur momenti për ti dhënë një mesazh të gjithë atyre, që Rama...

Kriza energjitike/ Rama: Po përpiqemi ta lehtësojmë këtë luftë. Unë s’bëj filma!

Në vijim të diskutimit të tij me komentuesit në Facebook, Kryeministri Rama u pyet se përse vendosi që të rrisë çmimin e energjisë elektrike,...

Pagat për zjarrfikësit, Rama: Me buxhetin e ri, do kemi një tjetër rritje!

Kryeministri Rama ka dalë mëngjesin e sotëm në një bashkëbisedim me qytetarët në Facebook, ku u fokusua fillimisht tek tema e rritjes së pagës...

Latest news

- Advertisement -spot_img

/5pyetjet.al