-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img
- Advertisement -spot_img

AUTHOR NAME

Florida

6664 POSTIME
0 KOMENTET

Alqi Bllako dorëzon mandatin

Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (SPAK) ka kërkuar autorizim nga Kuvendi i Shqipërisë për arrestimin e deputetit të Partisë Socialiste,...

Berisha:Rama mos të ndalojë arrestimin e Alqi Bllakos

Ish kryeministri, Sali Berisha ka postuar një deklaratë të partisë Demokratike në “facebook”, ku ka kërkuar që kryeministri Edi Rama të mos pengojë kërkesën...

Minsitria e Punëve te Jashtme gjermane: Kosova është vend strategjik për investime në energji

Ministrja e Punëve të Jashtme e Gjermanisë, Analena Baerbock, ka thënë se synimi i Gjermanisë është që Evropa të jetë kontinenti i parë i...

Tabaku: SPAK të nisë hetim pasuror për të arrestuarit

Deputetja e PD, Jorida Tabaku ka thënë se SPAK duhet të ketë guximin për të shkuar më tej, duke përfshirë hetimin pasuror për të...

SPAK, ish-ministri Koka dhe Bllako kanë qenë dijeni të plotë të rrethanave të rreme për inceneratorin e Fierit

Një dosje voluminoze e SPAK me anë të së cilës kërkon arrestimin për korrupsion dhe shpërdorim detyre të deputetit të PS Alqi Bllako, dikur...

Bashkëshortja e Bashës publikon foto për herë të parë pas dorëheqjes së tij

Vendimi për të dhënë dorëheqjen nga kryetari i Partisë Demokratike, ishte një vendim që nuk u komentua publikisht nga bashkëshortja e Lulzim Bashës.Ajo zgjodhi...

Pelegrinazhi i Kishës së Laçit, krijohet radhë e gjatë trafiku

Dyndja e qytetarëve ka krijuar trafik të rënduar dhe kaos në lëvizje në rrugën nga Laçi në drejtim të kishës.Që prej orës 18:00 është...

Biden dhe aleatët e tij bien dakrod për më shumë ndihma drejtë Ukrainës

Presidenti i SHBA Joe Biden dhe homologët e tij në Francë, Gjermani, Itali dhe MB “pohuan vendosmërinë e tyre për të vazhduar rritjen e...

Helmimi i Abramovic, “The Times” hedh dritë mbi traditën e zymtë sovjetike

Në ditët e para të Bashkimit Sovjetik, vrasësit përdorën armë, bomba dhe plumba për të larguar armiqtë e shtetit të përzgjedhur për vrasje. Vdekja...

Nostradamus parashikon një luftë të tmerrshme në 2023

Filozofi francez Nostradamus publikoi një seri profecish rrënqethëse për të ardhmen dhe ndër to është edhe një ngjarje të tmerrshme, të cilën ai e...

Latest news

- Advertisement -spot_img

/5pyetjet.al