-sidi education-spot_img
12.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img
- Advertisement -spot_img

AUTHOR NAME

Leonard

444 POSTIME
0 KOMENTET

Mbi 50 mijë metra katror të sekuestruara në Himarë, kush i falsifikoi dokumentet?

Një pronë prej 59.889 metra katror, e cila kap vlerën e 8 milionë eurove është sekuestruar nga policia, pasi dyshohet se u përfitua nga...

Shisnin kokainë në lokal, policia u vë prangat dy të rinjve

Dy të rinj kanë rënë në prangat e policisë së Korçës. Gjatë një kontrolli në lokalin e 27-vjeçarit policia ka konstatuar se së bashku...

Xi Jinping merr mandatin e tretë në krye të Kinës

Partia Komuniste kineze mbështeti Xi Jinping për udhëheqjen e vendit, duke i dhënë atij mandatin e tretë në pushtet. Gjatë kongresit partiak, që nisi punimet...

Bandat e shqiptarëve në Britani, Daily Mail: Rrëmbejnë e rrahin, më pas i hedhin në Tik Tok

Media britanike, "Daily Mail" i ka kushtuar një artikull grupeve mafioze që veprojnë në Angli. Ajo shkruan se për ti identifikuar "të fortë" shqiptar...

DW: Gjermania rrit kërkesën për punëtorë, përfituesit kryesor nga jashtë BE-së

Shumë sipërmarrje në Gjermani kërkojnë me urgjencë punonjës të kualifikuar. Qytetarët nga vendet jashtë BE do ta kenë më të lehtë të jetojnë dhe...

Ish-presidenti kinez nxirret me forcë jashtë kongresit të Partisë

Një skenë e çuditshme u shpalos sot në ceremoninë e koreografisë së kujdesshme të Kongresit të 20-të të Partisë Komuniste të Kinës . Ish-presidenti Hu Jintao u shoqërua jashtë,...

Policia me “lupë” në Durrës. Kush po i sjell eurot nga Italia?

Në më pak se 24 orë, dy mjete që bënin rrugën Bari-Durrës kanë sjell 547 mijë euro të padeklaruar, të cilat dyshohet se vinë...

Ukraina hap zjarr kundër rusëve në Herson

Forcat ukrainase kanë granatuar pozicionet ruse në rajonin e pushtuar dhe të aneksuar paligjshëm të Hersonit, duke shënjestruar rrugët e furnizimeve nëpër Lumin Dniepër,...

PD: Rama do të japë 34 milionë euro për fantazmën

Anëtarit të Këshillit Kombëtar të PD, Jamarbër Malltezi ka deklaruar se për inceneratorin e Tiranës, Edi Rama do të paguajë 34 milionë euro për...

Pas autobusit, kapet dhe fugoni me “thasët” me euro

Policia ka arritur të kap një fugon pasagjerësh me 25 mijë euro të padeklaruar në Durrës. Ngjarja ka ndodhur 24 orë pas kapjes së më...

Latest news

- Advertisement -spot_img

/5pyetjet.al