18.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img
- Advertisement -spot_img

AUTHOR NAME

Lorena

5452 POSTIME
0 KOMENTET

Të plagosur në Vlorë? Policia zbardh të vërtetën

Një telefonat anonime ka alarmuar policinë e Vlorës. Një persona ka njoftuar policinë për të shtëna me armë zjarri dhe një të plagosur në Vlorë....

La casa del Papel rikthehet me personazhin e Berlinit

Një nga personazhet që ra në sy për publikun përmes serialit La Casa de Papel  ishte Berlini.  “Narcisi romantik” i luajtur nga Pedro Alonso ishte aq i dashur për teleshikuesit,...

Uragani Ian lë pa drita 2.5 milionë banorë

Uragani Ian shkaktoi shkatërrim nëpër të gjithë shtetin e Floridës duke bllokuar një numër të madh njerëzizh brenda shtëpive të përmbytura, si dhe duke...

Makina mbulohet nga inertet në aksin Rrëshen-Bukmirë

Një tragjedi është shmangur këtë të enjte në aksin Rrëshen-Bukmirë. Makina me dy persona brenda është mbuluar nga inertet. Fatmirësisht ata kanë arritur të...

FOTO- Nxënësit e Mehmet Akif mbushin muret e kryeministrisë me mesazhe: Pse na lini në baltë?

Nxënësit e kolegji Mehmet Akif kanë dhënë mesazhe ditën e sotme në muret e Kryeministrisë për mbylljen e shkollës së tyre nga qeveria. Ata u...

Nxirrnin sekretet shëndetësore të rusëve, arrestohet majori amerikan dhe gruaja e tij

Një major i pensionuar i ushtrisë amerikane dhe gruaja e tij janë akuzuar në një skemë të dyshuar për të nxjerrë në Rusi të...

Spiunazh? Mali i Zi shpall “non grata” 6 diplomatët rusë

Mali i Zi ka shpallur 6 diplomatët rusë non grata pasi dyshohen se ishin të përfshirë në spiunazh. Në postimin e Ministrisë së Jashtme në...

Berisha “i ftohtë” me SHBA-të, po Meta çfarë marrëdhëniesh ka?

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta në një intervistë për Kontrast ka folru dhe për marrëdhëniet e tij me SHBA-të dhe ambasadoren Yuri...

Aksident i rëndë në Korçë, Benz-i merr para të moshuarin

Një aksident i rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në rrugën "Tali Samsuri" në Korçë. Një makinë tip Benz ka përplasur një 75-vjeçar, ky i...

I dënuar me 15 vite burg, shqiptari bie në “grackën” e policisë së Kapshticës

Një 40-vjeçar shqiptar është arrestuar nga pala greke sapo tentoi të kalonte kufirin në Kapshticë u arrestua. Ai ishte i shpallur në kërkim dhe i...

Latest news

- Advertisement -spot_img

/5pyetjet.al