-sidi education-spot_img
5.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img
- Advertisement -spot_img

AUTHOR NAME

Marsilda Basha

4412 POSTIME
0 KOMENTET

Sindikata e Policisë së Kosovës dorëzon në Kuvend peticionin me 10 kërkesa

Komisioni për të Drejtat e Njeriut, Barazi Gjinore, për Persona të Pagjetur, Viktimat e Dhunës Seksuale të Luftës dhe Peticione në Kosovë ka pranuar...

Turqia arreston dhjetëra persona pas sulmit në Ankara

Policia i ka ndaluar të paktën 67 persona të martën në Turqi, teksa e kryen një aksion për t’i shënjestruar personat e lidhur me...

Arrestohet shefi i policisë bashkiake në Konispol

Një 56-vjeçar me detyrë përgjegjës i policisë bashkiake në Konispol është arrestuar pasi duke shpërdoruar detyrën e tij shmangte kontrollet në biznesin e tij. Gjatë...

“Sherr” me Oltën? Rrëfehet Sara Hoxha

““Në kuadër të Dashurisë” është filmi që ka mbledhur shumë aktorë dhe personazhe të njohur. Pjesë e filmit në rol kryesor dimë që është Olta...

Kurti: Presim ndëshkimin e Serbisë në debatin e Parlamentin Evropian

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka thënë, në cilësinë e pjesëmarrësit në tryezën e procesit të Berlinit, se pret që siguria për Kosovën e...

Aksident ajror! Ndërron jetë senatori amerikan dhe familja e tij

Senatori amerikan i Dakotës së Veriut, Doug Larsen, bashkëshortja dhe 2 fëmijët e tyre kanë ndërruar jetë si pasojë e një aksidenti ajror me...

Nuk ndalet suksesi i muzikës së Dua Lipës, ja arritja e radhës

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa vijon të dominojë në top-listat botërore me këngët e saj e konkretisht këtë herë me këngën "Dance...

KFOR: Po shtojmë praninë dhe aktivitetin në veri të Kosovës

KFOR-i deklaron se po shton praninë dhe aktivitetin e tij në veri të Kosovës pas sulmit terrorist në veri të Kosovës. ”Në dritën e zhvillimeve...

Media bashnjake: Pse Radoiçiç nuk është në paraburgim dhe a është ende gjallë?

Menjëherë pas sulmit në fshatin Banjskë, autoritetet në Kosovë identifikuan biznesmenin kontrovers Milan Radoiçiç si organizator të këtij akti. Të premten e kaluar, përmes avokatit...

Tahiri: SHBA të ndërtojë bazë ushtarake në veri të Kosovës, vetëm kështu ndalet lufta

Ish-kryenegociatorja e Kosovës në dialogun me Serbinë, Edita Tahiri ka thënë se Shtetet e Bashkuara të Amerikës duhet të ndërtojnë bazë ushtarake në veri...

Latest news

- Advertisement -spot_img

/5pyetjet.al