-sidi education-spot_img
5.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img
- Advertisement -spot_img

AUTHOR NAME

Nevila

1381 POSTIME
0 KOMENTET

Guardiola kërkon rikthimin në Camp Nou: Nëse Barcelona më kërkon, shkoj

Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola në një konferencë për shtyp ka folur për ekipin katalanas, Barcelona.Ai tha se nëse Barcelona do të kërkonte...

Ndihmës Sekretarja amerikane: Kosova dhe Serbia duhet të marrin vendime të vështira

Ndihmës Sekretarja amerikane e Shtetit për Çështjet e Evropës dhe Euroazisë, Karen Donfried tha se SHBA dhe Bashkimi Evropian nuk po përpiqen të imponojnë...

NARA në SHBA u dërgoi letra ish-presidentëve, rishikoni dosjet për dokumente të klasifikuara

Arkivi Kombëtar i SHBA-së u ka dërguar një letër ish-presidentëve dhe zëvendës presidentëve duke u kërkuar atyre që të rishikojnë dosjet e tyre personale...

Kritikoi sjelljen e lojtarëve argjentinas, Aguero i përgjigjet Ibrahimovic

Sulmuesi legjendar suedez, Zlatan Ibrahimoviç kohët e fundit ka kritikuar sjelljen e kombëtares së Argjentinës ku ka marrë edhe një përgjigje nga Sergio Aguero.Ibrahimoviç...

Al Nassr eliminohet nga Superkupa e Arabisë, Ronaldo asnjë gol me ekipin

Ylli portugez, Cristiano Ronaldo ka zhvilluar ndeshjen e dytë zyrtare me klubin e tij të ri, Al-Nassr kundër Al-Ittihad ku u mposhtën në gjysmë...

Pas më shumë se dy orësh sqarim, Efi rrëfen një histori të dhimbshme personale

Pas dy orë e gjysmë sqarim, Efi dhe Olta nisën të rrëfenin histori personale. Efi i tha Oltës se ajo ka kaluar shumë gjëra...

Ministri serb: Ankaraja do t’i theksojë Kosovës të respektojë të gjitha marrëveshjet

Ministri i Punëve të Jashtme të Serbisë, Ivica Daçiç tha se presidenti i Turqisë, Rexhep Tayip Erdogan në takimin e sotëm i ka premtuar...

Elkann këmbëngul për Juvenstusin: Nuk do të shes një nga pasionet e gjyshit tim

Pronari i Juventusit, John Elkann ka këmbëngulur se Bianconerët nuk janë në shitje pasi ai nuk dëshiron të braktisë një nga pasionet e gjyshit...

“Këtu ka njerëz të çuditshëm”, Luizi: Del Efi dhe Olta duke u zgërdhirë

Luizi dhe Bjordi komentuan sjelljen e Efit pas sqarimit me Oltën. Luizi tha se në shtëpi ka njerëz të çuditshëm, pasi nuk mund të...

EMRAT/ Tentuan të fusin drogë dhe telefon në burgun e Durrësit, arrestohen 3 persona

Gjykata e Durrësit ka vendosur masën "arrest në burg" ndaj 3 personave të cilët tentuan të fusin në burg lëndë narkotike dhe telefon.Të arrestuarit...

Latest news

- Advertisement -spot_img

/5pyetjet.al