-sidi education-spot_img
5.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img
- Advertisement -spot_img

AUTHOR NAME

Elva

6114 POSTIME
0 KOMENTET

Turqia e sheh “të pakuptimtë” rinisjen e dialogut me Suedinë dhe Finlandën

Ministri i Jashtëm i Turqisë, Mevlut Cavusoglu, tha se është “e pakuptimtë” të mbahet një takim trelateral me Suedinë dhe Finlandën, për të diskutuar...

U bën shoqe? Olta i rrëfen Efit historinë e jetës së saj

Pas Efit, edhe Olta rrëfeu një histori personale. Ajo foli për marrëdhënien e ngushtë që ka me partnerin e saj.Olta u shpreh se ai...

Vendosnin baste sportive, arrestohen 5 persona në Tiranë

Policia e Tiranës ka arrestuar 5 personapasi u kapën duke vënë baste sportive.Sipas njoftimit të policisë Xh. Ç, 24 vjeç, B. Sh, 47 vjeç,...

I mori lekët një emigranti, arrestohet polici hajdut në Sarandë

Drejtoria Rajonale e Agjencisë së Mbikëqyrjes Policore Vlorë-Gjirokastër, në bashkëpunim me Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Sarandë, kanë proceduar 2 punonjës policie të Pikës Kufitare...

Vrau “amerikanin” në Greqi, zbardhet dëshmia e shqiptarit: Doja të sqarohesha

Izbi Çaushi është shqiptari i cili u arrestua nga policia greke, për vrasjen e një shtetasi grek të njohur si ‘amerikani’.Ai tha për hetuesit...

Grupi i Alibeajt nis procedurat për shkarkimin e Lindita Nikollës

Grupi Parlamentar i Partisë Demokratike ka njoftuar se do të nisin procedurën për shkarkimin e Kryetares së Kuvendit Lindita Nikolla.NJOFTIM I GRUPIT PARLAMENTAR TË...

Kryeministri kroat: Mbështesim anëtarësimin e Kosovës në KiE dhe BE

Kryeministri i Kroacisë, Andrej Plenkoviç ka deklaruar se Kroacia mbështet rrugëtimin e Kosovës në Bashkimin Evropian.Plenkoviç i bëri këto komente nëpërmjet një video-mesazhi në...

Bordi ul naftën me 4 lekë

Bordi i Transparencës ka ndryshuar sërish çmimin e karburanteve. Me vendim të Bordit të Transparencës duke nisur nga pasditja e sotme çmimi i naftës...

Berisha zuri foltoren, Balla: E bëri për të mbuluar thirrjen e Shkëlzenit në SPAK

Kreu i grupit parlamentar të PD-së Taulant Balla në një deklaratë për mediat jashtë kuvendit tha se Berisha krijoj rrëmujë në parlament ditën e...

Plagosja në Bllok, arrestohet një nga autorët

Maren Hoxha njëri prej autorëve të plagosjes së 40-vjeçarit Eder Dorzit është arrestuar ditën pasi ishte i shpallur në kërkim.Dorzi është emër i njohur...

Latest news

- Advertisement -spot_img

/5pyetjet.al