-sidi education-spot_img
23.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

air albania

Roma-Feyenoord, finalja e madhe e Tiranës

Më 25 maj, në Air Albania në Tiranë do të zhvillohet finalja e Conference League, ku për trofeun e parë të këtij kompeticioni do...

Partizani dhe Vllaznia bëjnë paqe në “Air Albania”

Partizani dhe Vllaznia kanë ndarë nga një pikë në ndeshjen që përfundoi me rezultatin 1-1, e vlefshme për javën e 21 të Kategorisë Superiore. Shkodranët...

PD-së s’i del “inati” me udhëtimet e Ramës: Duam kontratën me “Air Albania”-n

Partia Demokratike nuk heq dorë nga akuzat për udhëtimet e kryeministrit Edi Rama. Ditën e sotme deputetja Oriola Pampuri pas denoncimeve të radhës ka...

BIRN: E vërteta e fluturimeve të Ramës me charter

Edi Rama dhe deputetja e Partisë Demokratike, Orjola Pampuri janë përfshirë në një seri akuzash dhe kundërakuzash gjatë ditëve të fundit, në lidhje me...

Veliaj: Beteja me FSHF-në për të mirën e të gjithëve

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj gjatë një takimi me përfaqësues të operatorëve dhe agjencive turistike, në vijim të përgatitjeve për titullin “Tirana,...

Latest news

/5pyetjet.al