-sidi education-spot_img
23.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

air albania

Sot ndeshja e fundit kualifikuese e Kombëtares, ja rrugët që bllokohen në Tiranë

Sonte në mbrëmje do të zhvillohet ndeshja mes Kombëtares dhe Ishujve Faroe për të cilën Policia e Shtetit ka publikuar një plan masash për...

“Mbrëmje magjike”, koncert pas ndeshjes sonte në “Air Albania”, FSHF: Nuk duhet humbur

Mbrëmja e sotme do të jetë e gjitha festive, për tifozët shqiptarë të pranishëm në “Air Albania” dhe jo vetëm ku do të festohet...

Kombëtarja zhvillon seancën e fundit stërvitore në “Air Albania”

Kombëtarja shqiptare ka zhvilluar sot pasdite seancën e fundit stërvitore në stadiumin “Air Albania” para ndeshjes me Ishujt Faroe. https://5pyetjet.al/2023/11/19/u-kualifikuan-sot-ne-euro-2024-serbia-kopjon-posterin-e-fshf-se/ Të gjithë lojtarët e grumbulluar për...

Pritjes së madhe po i vjen fundi! Kombëtarja nesër në fushë, policia merr masat

Policia e Shtetit publikon planin e masave për ndeshjen ndërkombëtare të futbollit Shqipëri-Ishujt Faroe që do të zhvillohet nesër në “Air Albania”. Kjo do...

Vihet në sekuestro “Air Albania” (Dokumenti)

Kompania Air Albania, flamuri dhe krenaria e Shqipërisë siç e quan kryeministri, është vendosur në sekuestro për shkak të borxheve të papaguara. Në Qendrën...

Jasir Asani: Pagesën që marr ia nis babait, ka bërë çdo gjë për mua

Njeriu i momentit, Jasir Asani është rrëfyer në një intervistë së fundmi për “Më Lër të Flas”. Në këtë dalje të tij ai ka folur...

Gola dhe spektakël në minutat shtesë, kryeqyteti “vishet” me të kuqe

Ka përfunduar derbi i Kryeqytetit ku edhe kësaj here Partizani ka triumfuar. Me dy golat e shënuara pjesën e dytë Partizani arriti të fitonte kundër...

Derbi i Kryeqytetit, Partizani gjen portën e Tiranës

Partizani ka dalë në avantazh në minutën e 77 kundër Tiranës.Ka qenë Maguette ai që kalon në avantazh të kuqtë.

Derbi i kryeqytetit/ Trajnerët e kanë vendosur, ja cilët lojtarë do zbresin në fushë

Të gjithë tifozët e Partizanit dhe Tiranës do të mblidhen sot në "Air Albania" në orën 19:00 për të ndjekur derbin e kryeqytetit. Ndeshja do...

Derbi i kryeqytetit/ Policia: Rrugët që do të bllokohen në Tiranë

Policia e Tiranës ka hartuar plan masash për garantimin e rendit dhe sigurisë para, gjatë dhe pas zhvillimit të ndeshjes së futbollit midis ekipeve...

Latest news

/5pyetjet.al