-sidi education-spot_img
23.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

arme zjarri

Të shtëna me armë zjarri në Kaçanik, vdes një person

Sipas mediave kosovare, një vrasje ka ndodhur para disa minitash në Kaçanik. Policia e Ferizajt, e ka konfirmuar rastin. Si rezultat njëri nga personat ka...

Incidentet me armë zjarri, Kosova e para në rajon

Kosova, Bosnja dhe Hercegovina dhe Shqipëria raportuan numrin më të lartë të incidenteve me armë zjarri. Këtë të dhënë e zbulon raporti i ri Tremujor Rajonal...

Sekuestrohen dy armë zjarri në Vaun e Dejës

Një 49-vjeçar në fshatin Pistull në Vaun e Dejës është arrestuar, pasi është kapur me armë zjarri pa leje. Policia bën me dije se...

I nxorën pistoletën në mes të lokalit ish-policit, publikohen pamjet

Policia ka publikuar pamjet dhe ka dhënë detaje të ngjarjes së ndodhur këtë të mërkurë në Shëngjin, ku dy persona kanë kërcënuar me armë...

Pas sherrit për parkimin, i nxjerrin armën ish-efektivit të policisë në mes të lokalit

Policia ka vënë në pranga dy persona, pasi kanë kërcënuar me armë një ish-efektiv policie në Shëngjin. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në orët e...

Zbulohet bazë lufte në Dibër

Dibër-Finalizohet operacioni policor i koduar “Weapons”, i zhvilluar nga DVP Dibër dhe Komisariati i Policisë Dibër. Sekuestrohen arsenal armësh, municion luftarak, tritol, kapsolla detonatore, e...

“Shqiponja” kap të riun që mbante me vete armë zjarri

Ditën e sotme nga Policia e Shtetit janë kryer kontrolle të ndryshme, për goditjen e paligjshmërisë, kapjen e personave në kërkim dhe të atyre...

Gjendet pistoleta pranë Ministrisë së Drejtësisë, u përdor në vrasje…

Policia e Tiranës ka gjetur një armë zjarri në një puset pranë Ministrisë së Drejtësisë në orët e mbrëmjes së të hënës. Policia mori një...

E përdorur në një vrasje, arma hidhet pranë Ministrisë së Drejtësisë

Policia ka marrë një njoftim pasditen e së hënës se një armë zjarri ishte hedhur pranë Ministrisë së Drejtësisë. Menjëherë, policia është vënë në lëvizje...

Të shtëna me armë zjarri në Vlorë

Mbrëmjen e sotme në qytetin e Vlorës janë regjistruar disa të shtëna me armë zjarri që kanë alarmuar policinë. Raportimet e para janë se të...

Latest news

/5pyetjet.al