-sidi education-spot_img
26.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

asambleja socialiste

LIVE- Rama: Takimet në Angli dhe Gjermani do t’i zhvillojmë në shtator

Kryeministri Edi Rama shpjegoi se përse e shty takimin në Angli dhe Gjermani me emigrantët. “Turi do të vazhdojë në shtator për shkak të zgjedhjeve...

LIVE-Rama mbledh Asamblenë: Kemi 32 mijë anëtarësime të reja, Kongresi në 20 Korrik

Kryeministri Edi Rama në cilësinë e kryetarit të Partisë Socialiste pasditen e sotme mblodhi online asamblenë. Njoftoi se në 20 korrik do të mblidhet...

PS propozon mbledhjen e Kongresit më 20 Korrik

Partia Socialiste pritet që të mbledhë Kongresin Zgjedhor më datë 20 Korrik. Propozimi pritet që të miratohet këtë të hënë pasdite pas mbledhjes së...

Bedri Islami: Pse i zhduken ish-ët Ramës

Ka qenë njëra nga vërejtjet e shefit të qeverisë dhe drejtuesit të PS-në në një mbledhje me dyer të mbyllura të kësaj strukture politike....

Latest news

/5pyetjet.al