-sidi education-spot_img
7.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

bashkia kukes

SPAK “qep” dosjen dhe çon Safetin me Almën në gjyq

Prokuroria e Posaçme mbylli hetimet për Safet Gjicin dhe Alma Kaçin duke dërguar kërkesën për gjykim ndaj ish-kryebashkiakut të Kukësit për veprën penale korrupsion...

Bedri Islami: A i mësoi gjë kësaj opozite Kukësi?

Zgjedhjet e së dielës së kaluar në Kukës, megjithëse të pjesshme dhe pa ndonjë rëndësi të veçantë për vendin, rihapën pikëpyetjet e vjetra dhe...

Berisha reagon për herë për humbjen në Kukës, nxjerr një përgjim: Çimka poshtë tavolinës

  Sali Berisha reagoi sot për herë të parë për humbjen e thellë, disfatë në Kukës. Ai deklaroi se zv/kryeministrja Belinda Balluku dhe ministri i...

Shifrat/ Si shpjegohet që skandali i Gjicit dërrmoi më shumë opozitën?

Në çdo vend normal nuk ka dyshime që një skandal që do të rrëzonte një zyrtar nga pushteti nuk do të sillte në të...

Socialistët festojnë fitoren e Kukësit me flamurin e Shqipërisë së madhe

Albert Halilaj është kryetari i ri i bashkisë së Kukësit. Kandidati socialisti arriti një fitore mbi 5 mijë vota kundër opozitarit Emri Vata. [youtube https://www.youtube.com/watch?v=-H82KniSJHI?si=FeVGaQkEwMg9Fqfp] Paradoksi...

Vjen reagimi i parë nga opozita pas disfatës së thellë në Kukës: Jemi keq!

Deputeti i Partisë Demokratike, Agron Gjekmarkaj është i pari nga opozita që reagon për humbjen në bashkinë e Kukësit, e cila duket se është...

Socialisti thellon avantazhin në Kukës, Rama: Fitore shembullore

Kandidati socialist Albert Halilaj është pranë fitores në Kukës. Rezultati sa vjen edhe thellohet në kutitë e fundit që po numërohen. Mbi 3 mijë...

Arrijnë kutitë! Kukësi gati për zgjedhje të dielën

Ditën e diel në Kukës do të votohet për të zgjedhur kreun e ri të bashkisë. Ditën e sotme kanë mbërritur materialet zgjedhore. Transporti...

Debat për Kukësin! Berisha: Ulsi, shko dhe zgjidhe vetë qelinë

Sali Berisha ka akuzuar ministrin e Drejtësisë Ulsi Manja për krime elektorale. Debati për krimet elektorale u rikthye në prag të zgjedhjeve në Kukës...

Celibashi: Nisni punën për reformën zgjedhore, diaspora dhe depolitizimi

Në pritje të zgjedhjeve që do të zhvillohen të dielën në Kukës, kreu i KQZ-së, Ilirjan Celibashi në një konferencë për mediat pasi foli...

Latest news

/5pyetjet.al