-sidi education-spot_img
23.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Feyenoord

“Do të shkatërrojmë qytetin”, dhunë në Roterdam pas humbjes në Tiranë

Pamje të rënda janë publikuar nga Roterdami i Holandës pas humbjes në finale e Conference League ndaj Romës, ndeshje e zhvilluar mbrëmjen e së...

Roma fiton Conference League, festë në Tiranë

Mbyllet gjithçka. Roma është fituese e edicionit të parë të Conference League. Finalja e madhe u zhvillua në Tiranë. Roma arriti që të mposhte...

Zhurmë dhe kaos brenda “Air Albania”, holandezët nuk ndalen

Tifozët e Feyenoordit janë filmuar më të karikuar se kurrë në brendësi të stadiumit "Air Albania". Ata janë të shumtë në numër dhe kanë arritur...

Pak minuta para finales së madhe, vazhdojnë kontrollet e tifozëve

Vetëm disa minuta para ndeshjes por hyrja e stadiumit "Air Albania" po gëlon nga tifozët. Janë ende me qindra tifozë që presin në të shohin...

Aspak në tension, Mourinho i shkel syrin tifozëve

Trajneri i Romës, Jose Mourinho është fotografuar teksa ecte në fushën e stadiumit "Air Albania". Edhe një orë na ndan nga ndeshja, por Mourinho po...

Autobusi i Romës mbërrin në stadium, çmenden tifozët

Autobusi me lojtarët e Romës është fotografuar në afërsi të stadiumit "Air Albania". Tifozët e Romës i kanë bllokuar rrugë dhe po brohorasin duke i...

VIDEO-Holandezë e italianë i vënë “flakën” Tiranës me këngë, daulle dhe birra

Tifozët italianë dhe holandezë kanë pushtuar rrugët e Tiranës mbrëmjen e sotme. Hyrja në stadium vijon për finalen e madhe që nis në orën...

E zhdëpën/ Holandezi ikën nga Tirana me shkopinjtë e gomës në kurriz

Natën e kaluar tifozët e Feyenoord dhe ato të Romës u përleshën me policinë. Pati nga ata që shpëtuan duke ia mbathur vrapit, pati...

Totti në Tiranë: Shqipëria, Roma, Kumbulla dhe finalja

Ish-kapiteni i Romës, Francesco Totti ndodhet në Tiranë për finalen e madhe. Francesco si ju duket kjo finale këtu në Tiranë? E shoh shumë të bukur...

Kontrolle të rrepta në stadium, policia “çmonton” tifozët

Hyrja e në stadiumin "Air Albania" është mobilizuar nga policia, e cila po kryen kontrolle të rrepta për tifozët. Çdo tifoz i nënshtrohet një kontrolli...

Latest news

/5pyetjet.al