-sidi education-spot_img
16.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Gazment Bardhi

Gaz Bardhi: Kam një pyetje për “opozitën e vërtetë”, vila 760 mijë euro?

Sekretari i përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi ka sulmuar hapur njërin prej kolegëve partisë së tij për të cilin thotë se është peng i...

PD “zien” nga akuzat e brendshme, Gjekmarkaj: Propagandë e tipit Enver Hoxha

Sali Berisha akuzoi mbrëmjen e së enjtes Gazment Bardhin dhe Taulant Ballën si përgjegjës për vrasjen e Pjerin Xhuvanit para zgjedhjeve të një vitit...

“Gjylja” e madhe plasi, Bardhi: Berisha vrau 26 veta në Gërdec

Partia Demokratike ka hyrë në një rrugë pa kthim, ku bashkimi është i pamundur që të ndodhë. Akuzat mes palëve kapërcen politikën duke shkuar...

Shehu: PD tren që s’ndalet, Bardhi ta mbajë vulën në xhep

Tritan Shehu, nga Komisioni i Rithemelimit, u shpreh në “5 pyetjet nga Babaramo” se tashmë ka vetëm një Parti Demokratike, e cila është ajo...

A synon Gazment Bardhi të drejtojë PD-në?

Gazment Bardhi u shpreh në emisionin “5 pyetjet nga Babaramo” se ligjërisht, ai vijon të mbajë postin e sekretarit të Përgjithshëm të Partisë Demokratike. Ai...

Bardhi tregon bisedën me Bashën para dorëheqjes: Ishte përgjegjshmëri

“Kam pasur një bisedë të gjatë me zotin Basha para dorëheqjes. Kam gjykuar se secila palë duhet të bënte hapa pas dhe i takonte...

Bardhi zbulon bisedën me Berishën: Dhuna për imponim ka mbaruar në PD në vitin 2013

Gazment Bardhi, i ftuar në “5 pyetjet nga Babaramo”, ndër të tjera, zbuloi edhe bisedën që pati me Sali Berishën pas rikthimit të ish-kryeministrit...

Bardhi: Të nisë bashkimi në bazë i PD, Kuvendi i fundit ishte përçarës

Gazment Bardhi, nga Partia Demokratike, ishte i ftuar këtë të hënë në emisionin “5 pyetjet nga Babaramo”, ku foli për situatën në partinë më...

Kokalari: Bardhi fundërrin e Bashës

Mbështetësja e “flaktë” e Sali Berishës, Evi Kokalari e sulmoi sërish deputetin e PD, Gazment Bardhi duke e cilësuar një “fundërrinë të Lulzim Bashës”. Ditën...

Bardhi tallet me Kokalarin: Përpara në çlirimin e Shtëpisë së Bardhë nga Biden

Gazment Bardhi ka ironizuar Kuvendin e thirrur nga Sali Berisha, i cili u zhvillua në Pallatin e Kongreseve. “Nuk paskan pasur qëllim ‘rithemelimin’, por RICIKLIMIN!...

Latest news

/5pyetjet.al