-sidi education-spot_img
34.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

kategoria

Tirana mposht Kukësin, verilindorët “zhyten” në fund të renditjes

Tirana ka marrë një tjetër fitore tepër të rëndësishme në “Kukës Arena” përballë Kukësit me rezultatin 1-2. Pjesa e parë u mbyll me rezultatin 0-0,...

Ndëshkimet te Tirana, futbollistët që rrezikojnë të humbasin sfidën e radhës!

Tirana duhet të ketë frikë kartonët në sfidën me Laçin. Me nga tre kartonë të verdhë te Tirana janë Haxhiu, Bekaj, Iseni, Hila dhe...

Tirana ‘likuidon’ Egnatian dhe ‘arratiset’ në krye, Laçi përmbys Partizanin në kryeqytet!

Superliga shqiptare e futbollit ka nisur me javën e 20-të. Këtë të hënë në program u zhvilluan dy duele, teksa Tirana ka marrë tri pikë...

VIDEO/ Dy gola për suksesin, Tirana buzëqesh në transfertë, bie Erzeni!

Tirana del me 3 pikë nga transferta e Erzenit, pas fitores 0-2. Ekipi nga Shijaku do e niste menjëherë në sulm sfidën, Nonato la...

Latest news

/5pyetjet.al