-sidi education-spot_img
26.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

klpklgj

Nuk ranë dot në një mendje, anëtarët e KLGJ dhe KLP zgjidhen automatikisht

Gjatë seancës së sotme parlamentare është kërkuar që të zgjidheshin edhe kandidatët për KLGj dhe KLP, por kuvendi nuk kanë arritur të vendosin konsensus. Ndërkohë...

Latest news

/5pyetjet.al