-sidi education-spot_img
7.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

kompozim

Pas hitit “Përjetësisht” Luizi bashkëpunim sërish me Bardhin dhe Çelik Lipën

“Përjetësisht” është kënga që bëri jehonë javën që lamë pas, duke thyer rekorde të një pas njëshme Kënga e dytë e Luizit që pas daljes...

Latest news

/5pyetjet.al