-sidi education-spot_img
6.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

kontabande

Mallra kontrabandë, në pranga administratori dhe magazinieri në Tiranë

Policia e Tiranës ka arrestuar administratorin dhe magazinierin e një subjekti pasi kontrabandonin mallra në sasi të mëdha me vlerë 150 000 euro. Nga ky...

Mallra kontrabandë nga Italia në Shqipëri, arrestohet shoferi dhe pronari i furgonit

Policia ka arrstuar në flagrancë në tentative për të kontabanduar mallra në Shqipëri 26-vjeçarin me inicialet F. G., banues në Dimal dhe 60-vjeçarin me...

Skema e kontrabandës, si u thye embargo për naftën ruse në Shqipëri

Rastet e bllokimit të anijeve në Portin e Durrësit, si dhe shkelja e embargos së Këshillit të Sigurimit të OKB-së, është kthyer në një...

Arrestohet 46-vjeçari nga Turqia në Rinas, kontrabandë me ilaçe

Një 46 vjeçar është vëne në pranga nga shërbimet e Policisë Kufitare Rinas. 46-vjeçarit nga Turqia i identifikuar me inicialet M.K., gjatë kontrollit në...

Latest news

/5pyetjet.al