-sidi education-spot_img
7.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

lojera sportive

Pasojat e rikthimit të basteve, Tushi në “5 Pyetjet”: Shkaktojnë varfëri e divorce!

Profesori i sociologjisë, Gëzim Tushi, i ftuar në “5 Pyetjet” nga Ilir Babaramo, foli deklaroi se pasojat e basteve dhe lojërave të fatit janë...

Latest news

/5pyetjet.al