-sidi education-spot_img
5.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Loto

Çoçoli në “5 Pyetjet”: Kur bastet lejoheshin, të ardhurat e buxhetit të shtetit ishin të larta!

Duke folur në studion e “5 Pyetjet” nga Ilir Babaramo, analisti Fatos Çoçoli, deklaroi se, pavarësisht se u ndaluan, bastet sportive dhe lojërat e...

Bastet, Çoçoli në “5 Pyetjet”: Njerëzit luanin për të provuar fatin, pse jo për t’u pasuruar!

Duke folur në studion e “5 Pyetjet” nga Ilir Babaramo, analisti Fatos Çoçoli, deklaroi se, kur është varësia në mes, referuar asaj ndaj lojërave...

Loto sportive në lokalet e plazhit, arrestohet në flagrancë një 48-vjeçar në Kavajë

Kavajë/Vijon operacioni policor i koduar “Fati i lojërave”, për konstatimin dhe goditjen e organizimit të kundërligjshëm të lojërave të fatit, në subjektet tregtare në...

Aksion kundër lotove dhe lojërave të paligjshme të fatit, 3 të arrestuar në Tiranë

Tiranë/ Goditen nga Komisariati i Policisë Nr. 2, në kuadër të operacionit policor të koduar "Fati i lojërave", raste të tjera të organizimit të...

“Digjen” nga “Minuta e fundit”, në pranga dy bashkëpronarët e lokalit të kthyer në loto

Dy persona janë vënë në pranga policia e Lezhës në saj të operacionit të koduar “Last minute” pasi kishin vënë në dispozicion ambientet e...

Latest news

/5pyetjet.al