-sidi education-spot_img
5.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#mediat serbe

Mediat serbe: Gjermania po punon për hartimin e statusit të komunave serbe në Kosovë

Organizatat e përmendura kanë punuar në atë dokument muajt e fundit dhe versioni i rishikuar, i cili duhet të përmbajë komentet e OJQ-ve serbe...

Mediat sebe: BE i ka vënë ultimatum Serbisë

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, do të ketë vetëm një vit afat që të nënshkruaj një marrëveshje me Kosovën dhe një ditë afat që...

“Sa më demokratike Kosova aq më agresive Serbia”, deklarata e Kurtit kryefjalë në mediat serbe

“Sa më demokratike Kosova aq më agresive Serbia”.Kjo deklaratë e kryeministrit të Kosovës, Albin Kurtit, të enjten në Podujevë nuk iu ka ikur mediave...

Latest news

/5pyetjet.al