-sidi education-spot_img
21.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

moto gp

Tifozja e Juventusit “tërbon” fansat me fotot e fundit

Eva Padlok u bë e famshme vite më parë si një prej modeleve më seksi të Moto GP-së. Ndonëse tashmë larg cirkuiteve, 39-vjeçarja spanjolle vijon...

E rëndë në MotoGP, Bagnaia rrëzohet në pistë, motori tjetër i kalon përsipër

Piloti kryesues i MotoGP, Francesco Bagnaia pësoi një aksident të frikshëm në pistën e Katalonjas në Çmimin e madh të Spanjës. Bagnaia u rrëzua në...

Bukuroshja e “Moto GP”, e papërmbajtshme në fotot e fundit

Një nga emrat dhe imazhet me simpatike të “Moto GP”, Eva Padlok vijon të mbetet në qendër të vëmendjes pas postimeve “hot” në rrjetet...

Latest news

/5pyetjet.al