-sidi education-spot_img
6.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#semundje

VIDEO- Biden vuan nga një sëmundje? Ngatërron sërish rrugën e daljes…

Mediat e huaja po aludojnë se presidenti i SHBA-së, Joe Biden mund të vuaj nga një sëmundje. Të shumta kanë qenë shenjat të cilat mund...

Janë shpëtim për kockat, këto 4 fruta na ndihmojnë të luftojmë artritin

Artriti mund të jetë një gjendje e pakëndshme dhe e dhimbshme, me të cilën është e veshtirë të bashkëjetosh. Llojet e ndryshme të artritit mund...

“Gruaja e Europës”, shuhet në moshën 96-vjeçare aktorja me origjinë shqiptare

Është ndarë nga jeta në moshën 96-vjeçare aktorja e madhe greke, me origjinë shqiptare, Irini Papa. Njoftimin e ka dhënë Ministria e Kulturës e...

EMRI-Ndërron jetë papritur në Itali, 38-vjeçari shqiptar baba i 3 fëmijëve

Një 38-shqiptar ka ndërruar jetë pasditen e djeshme në spitalin Chiara në Itali. Ai u vdiq teksa po punonte në një kantier. Sokoli jetonte në Vigolo...

Çfarë e shkakton sulmin në zemër te të rinjtë?

Zemra megjithëse është një nga organet më të fuqishme e të rëndësishme të të gjithë organizmit, njëkohësisht është edhe shumë e ndjeshme ndaj problemeve. Problemet...

Latest news

/5pyetjet.al