-sidi education-spot_img
29.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

status

Osmani: NATO është fati i Kosovës

Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani ka reaguar pasi Asambleja Parlamentare e NATO-s miratoi avancimin e statusit të Kosovës. Presidentja Osmani përmes një shkrimi në X...

Minatorët protestë para Kuvendit: Statusin mos prisni të na e jepni pas vdekjes!

Ditën e sotme një grup minatorët janë mbledhur para Kuvendit dhe kanë nisur një protestë  për plotësimin e kushteve të punës. Protesta ka nisur para...

Beqar apo i lidhur? Mozzik sqaron njëherë e mirë statusin e tij

Që pas ndarjes nga Loredana Zefi, reperi Gramoz Aliu ose ndryshe i njohur me emrin e artit Mozzik, është përfolur shpeshherë për ndonjë romancë...

Lajçak: Të fillojmë të përcaktojmë statusin dhe kompetencat e Asociacionit!

Përfaqësuesi special i Bashkimit Evropian për dialogun ndërmjet Beogradit dhe Prishtinës, Miroslav Lajçak deklaroi se është e rëndësishme që sa më shpejt të fillohet...

Ronela Hajati ‘thumbon’ kolegët: 90% e këngëve të kësaj vere janë njësoj

Këngëtarja, Ronela Hajati është gjithmonë e drejtëpërdrejtë kur bëhet fjalë për çështje që e shqetësojnë. Së fundmi, përmes një postimi në Instastory, ajo “ka thumbuar”...

Risia e re e Whatsapp, ja çfarë do mund të fshihni tjetër

Whatsapp ka paralajmëruar se së shpejti do të heqë dhe mundësin që miqtë e tuaj të shohin nëse je "online" ose je. Mundësia për të...

Zëdhënësja e Ministrisë së Jashtme ruse: Liderët e BE-së nuk po mendojnë pasojat

Zëdhënësja e Ministrisë së Jashtme ruse Maria Zakharova tha se vendimi i liderëve të Bashkimit Evropian për të pranuar Ukrainën dhe Moldavinë si kandidatë...

Elisabeta Imeraj humb nënën e saj: Të premtoj Amanetin…

Ish-kryeprokurorja e Tiranës Elisabeta Imeraj, nëpërmjet një postimi në rrjete sociale ka bërë me dije se ka humbur nënën e saj. Imeraj citon fjalët...

Çuçi për operacionin në Korçë: Provë e pastër për rritjen e forcave të policisë

Ministri i brendshëm, Bledi Çuçi ka reaguar për operacionin antidrogë në Korçë, duke e cilësuar atë si një provë për rritjen e forcave të...

Latest news

/5pyetjet.al