-sidi education-spot_img
23.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

urim

Live nga spektakli, Ledioni bën urimin e veçantë me Luizin dhe Kiarën

Teksa mesditën e sotme çifti Kiara-Luiz morën dhuratën më të bukur në botë, ardhjen në jetë të vajzës së tyre, urimet e përzemërta nuk...

Begaj uron Fitër Bajramin: Le të jenë shqiptarët qytetarë të denjë për veten dhe shoqërinë

Presidenti Bajram Begaj ka uruar të gjithë besimtarët me rastin e festës së Fitër Bajramit nga qyteti i Elbasanit. Begaj ka vizituar xhaminë e “Ballies”...

NATO feston 75-vjetorin, Begaj: Të bashkuar me aleatët tanë

Ditën e sotme NATO feston 75-vjetorin. Kjo ngjarje do të shënohet me ceremoni të ndryshe në selinë qendrore të aleancës në Bruksel, si dhe...

Spiropali uron Pashkët: Nuk ka forcë më të madhe se dashuria njerëzore

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentit, Elisa Spiropali, përmes një postimi në Facebook, ka uruar besimtarët e krishterë për Pashkët katolike. “Zoti qoftë me...

Begaj uron Ditën e Verës: Begati dhe gëzim në çdo shtëpi shqiptare

Presidenti Bajram Begaj ka përcjellë një urim për festën e Ditës së Verës. “Në fëmijërinë time, 14 Marsi niste me të vegjlit që shpërndanin në...

Sot Dita e Verës! Rama jep urimin: Më shumë diell e mbarësi

Ditën e sotme më 14 mars festohet Dita e Verës, një festë unike e lashtë për popullin shqiptar. Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën...

Meta uron mësuesit: Meritoni një trajtim dinjitoz, paga më të larta!

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, ka ndarë urimin e tij për festën e 7 Marsit si dhe për të gjithë mësuesit. Meta jep...

Sot do të festonte 45-vjetorin, Landi bën urimin prekës për Dr. Florin

Ndonëse u nda nga jeta në mënyrë të parakohëshme më 18 Nëntor 2014, miku i tij i përjetshëm i grupit që e bëri të...

Partizani feston “ditëlindjen”, Asani me urim për ish-klubin

Klubi i Partizanit feston sot 78 vjetorin e krijimit. Gjatë këtyre viteve, “demat” kanë fituar 35 trofe nga të cilët, 17 janë tituj kampion, 15...

Rama i dedikon këngë Ismail Kadaresë për përvjetorin e tij!

Kryeministri Edi Rama ka uruar shkrimtarin Isamil Kadare me rastin e 88-vjetorit të lindjes së tij. Kreu i qeverisë shqiptare ka publikura një video...

Latest news

/5pyetjet.al