-sidi education-spot_img
7.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

varrezat

Zjarr i madh në Gjirokastër, rrezikohen varrezat e qytetit

Mbrëmjen e sotme në Gjirokastër është ndezur një vatër zjarri në periferi të qytetit ku janë përfshirë dhe një grumbull mbetjesh urbane. Flakët e shkaktuara...

Dhunimi i varreve të vëllezërve Haklaj, reagon policia e Tropojës

Policia e Tropojës ka reaguar në lidhje me dhunimin e varreve të vëllezërve të familjes Haklaj. Përmes një komunikate zyrtare policia bën me dije...

Vëllai i deputetit të PS-së “kullufit” tenderin 700 milionë lekë

Bashkia e Tiranës i ka dhënë një tender 69 milionë lekë firmës “DAJTI PARK 2007” për zgjerimin e hapësirës së varrezave publike në Tufinë. Tenderi...

Tronditëse! Pleqtë blenë varret me shpërblimin e Vitit të Ri, varrmihësit i mashtruan

Prokuroria e Tiranës ka kërkuar burg për gjashtë personat e arrestuar për skandalin e varrezave në kryeqytet. Vendimi pritet që të jepet pas pak...

FOTO/ Ky është drejtori i Tufinës që merrte 500 mijë lekë për një varr

Prokuroria dhe policia e Tiranës goditën sot një grup zyrtarësh me në krye drejtorin e Varrezave në Bashkinë Tiranë, Eljodor Ndini që shiste varret...

Berisha qan me zë për Bujar Nishanin (VIDEO)

Ish-kryeministri Sali Berisha i përlotur mbajti fjalën e lamtumirës për ish-presidentin Bujar Nishani. Kryetari i PD-së, tha se jo vetëm ai humbi një mik...

Latest news

/5pyetjet.al