“Grindeshin shpesh”/ Flasin fqinjët e të riut shqiptar që vrau të dashurën në Greqi

Fqinjët e 25-vjeçarit shqiptar, Qamil Taja i cili vrau të dashurën e tij 19-vjeçare Krisjana Brakaj kanë rrëfyer për mediat greke se ata kishin shpesh debate dhe grindje. Një fqinj i tyre ka rrëfyer për Protothema një sherr të ashpër mes çiftit shqiptar të ndodhur vetëm një javë më parë. Dalin fotot, ky është shqiptari … Continue reading “Grindeshin shpesh”/ Flasin fqinjët e të riut shqiptar që vrau të dashurën në Greqi