Grupi rikthehet në PD, Bardhi te ‘5Pyetjet’: Jemi në një front kundër Ramës

Për herë të parë që pas përçarjes së Partisë Demokratike, Gazment Bardhi dhe grupi i deputetëve që e mbështesin ngjitën shkallët e selisë blu, duke u rikthyer në shtëpinë e tyre politike. Pavarësisht mendimit ndryshe nga demokratët që mbështesin ish-kryeministrin Berisha, bashkimin e shohin si të vetmen rrugë, ndaj dhe sinjalin e parë e dhanë … Continue reading Grupi rikthehet në PD, Bardhi te ‘5Pyetjet’: Jemi në një front kundër Ramës