Operacion rrufe, kapet me bombën në dorë në Vlorë

Një person është arrestuar mesditën e sotme në Vlorë me mina me telekomandë dhe një armë zjarri. Ende nuk dihet kush është i arrestuari. Ku po e dërgonte minën dhe cili ishte në shënjestër? Më shumë informacione priten në vazhdim nga policia e shtetit. /5pyetjet.al