-sidi education-spot_img
7.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Operacion rrufe, kapet me bombën në dorë në Vlorë

Kryesoret

Një person është arrestuar mesditën e sotme në Vlorë me mina me telekomandë dhe një armë zjarri.

Ende nuk dihet kush është i arrestuari. Ku po e dërgonte minën dhe cili ishte në shënjestër?

Më shumë informacione priten në vazhdim nga policia e shtetit.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit