Skënderbeu fiton pastër ndaj Erzenit, Laçi dhe Dinamo ndahen në paqe

Ditën e sotme Superliga shqiptare e futbollit vijoj me 3 ndeshjet  e radhës të raundit e 24-ër. Erzeni humbi 0-3 nga Skënderbeu, ndërsa Laçi dhe Dinamo barazuan 1-1. Në 17:00 në “Loro Boriçi” të Shkodrës skuadra e Vllaznisë pret Egnatian. Në stadiumin e Rrogozhinës, Erzeni që luan si vendas nuk pati asnjë shans dhe humbi … Continue reading Skënderbeu fiton pastër ndaj Erzenit, Laçi dhe Dinamo ndahen në paqe