-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Kategoria

Te rejat

EMRAT/ Aksident tragjik në Fushë Krujë, 17-vjeçari ndërron jetë, arrestohet shoferi

Një aksident me pasojë vdekje ka ndodhur mbrëmjen e sotme në dalje të Fushë-Krujës. Mësohet se një 17-vjeçar është përplasur për vdekje nga një makinë. Viktima...

Makina përplas për vdekje 17-vjeçarin (EMRI)

Një aksident me pasojë vdekje ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Fushë-Krujë. Mësohet se një 17-vjeçar është përplasur për vdekje nga një makinë. Viktima është identifikuar...

Ke frikë nga drejtësia? Meta: Më 27 prill do e marrin përgjigjen të gjithë

Pas një ndeshjeje në kalçeto në Lezhë, kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, është prononcuar për mediat, ku ka folur sërish për SPAK...

Osmani udhëton për në SHBA, do ta përfaqësojë Kosovën në Këshillin e Sigurimit

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka udhëtuar sot për në ShBA, ku do ta përfaqësojë Kosovën në Këshillin e Sigurimit të Kombeve të Bashkuara. Në seancën...

Ragmi Mustafa konfirmon se ka marrë drejtimin e Komunës së Preshevës

Ragmi Mustafa është vendosur në pozitën e kryetarit të Preshevës deri në zgjedhjet e ardhshme. Mustafa e ka konfirmuar këtë në një prononcim të shkurtër...

SHBA miratoi ndihmat, reagon Kremlini: Do vriten edhe më shumë ukrainas!

Miratimi i Dhomës së Përfaqësuesve të SHBA-së të shtunën për një paketë ndihme prej 61 miliardë dollarësh të vonuar për Ukrainën do të vrasë...

Ledjoni zbulon kur është finalja e madhe e BBVIP! Si e pritën banorët?

Mbrëmja e sotme e BBVIP ka nisur në një mënyrë të pazakontë. Me rastin e ditës së 100-të të këtij emisioni, banorët zhvilluan një...

Ilir Meta mbledh partinë për kalçeto! Gjuan ‘topin’ drejt Ramës dhe SPAK-ut

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka qenë sot në Lezhë ku ka luajtur një ndeshje futbolli. Ndeshja u zhvillua mes ekipit të...

Ç’ndodhi në BBVIP? Të gjithë banorët jashtë shtëpisë!

Banorët kanë “lënë shtpinë” dhe kanë mbërritur të gjithë në studio, për të interpretuar këngën e tyre, në kuadër të 100 ditëve brenda në...

Berisha: Altin Dumani nuk më padit dot, se i duhet të tregojë si është bërë me tre shtëpi

Ish-kryeministri Sali Berisha, në fjalimin e tij sonte u ndal dhe tek akuzat e ngritura prej tij, ndaj kreut të SPAK, Altin Dumanit. Berisha iu...

Lajmet e fundit

- sidi education -spot_img

/5pyetjet.al