-sidi education-spot_img
5.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Kategoria

Sport

Guardiola kërkon rikthimin në Camp Nou: Nëse Barcelona më kërkon, shkoj

Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola në një konferencë për shtyp ka folur për ekipin katalanas, Barcelona.Ai tha se nëse Barcelona do të kërkonte...

Kritikoi sjelljen e lojtarëve argjentinas, Aguero i përgjigjet Ibrahimovic

Sulmuesi legjendar suedez, Zlatan Ibrahimoviç kohët e fundit ka kritikuar sjelljen e kombëtares së Argjentinës ku ka marrë edhe një përgjigje nga Sergio Aguero.Ibrahimoviç...

Al Nassr eliminohet nga Superkupa e Arabisë, Ronaldo asnjë gol me ekipin

Ylli portugez, Cristiano Ronaldo ka zhvilluar ndeshjen e dytë zyrtare me klubin e tij të ri, Al-Nassr kundër Al-Ittihad ku u mposhtën në gjysmë...

VIDEO/ Dy gola për suksesin, Tirana buzëqesh në transfertë, bie Erzeni!

Tirana del me 3 pikë nga transferta e Erzenit, pas fitores 0-2. Ekipi nga Shijaku do e niste menjëherë në sulm sfidën, Nonato la...

Elkann këmbëngul për Juvenstusin: Nuk do të shes një nga pasionet e gjyshit tim

Pronari i Juventusit, John Elkann ka këmbëngulur se Bianconerët nuk janë në shitje pasi ai nuk dëshiron të braktisë një nga pasionet e gjyshit...

Armando Broja mes lojtarëve më të shpejtë në botë!

Armando Broja nuk po kalon një moment mjaft të mirë me Çelsin, me dëmtimin e marrë përpara disa javëve, gjë që do ta lërë...

Kukësi mposht Egnatian dhe i largohet fundit

Kukësi arriti një fitore të rëndësishme 1-2 përballë Egnatias në stadiumin “Arena Egnatia”. Ekipi i Rrahman Hallaçit triumfoi me përmbysje dhe përkohësisht i largohet...

“I bëre like të dashurës time, me jep fanellën”, tifozi katalanas tërheq vëmendjen me pankartën

Një pankartë në tribuna ka tërhequr vëmendjen gjatë ndeshjes së Kupës së Mbretit mes Barcelonës dhe Real Sociedadit.Një tifoz i ka kërkuar fanellën e...

Sylvinho: Ja skema që do përdor në kombëtaren shqiptare të futbollit

Sylvinho është trajneri i ri i Shqipërisë dhe do të ketë në dorë fatin e kuqezinjve në kualifikueset e Europianit. Braziliani ka punuar me...

Skiatorja shqiptare Lara Colturi mbyll garimin në Kupën e Botës!

Lara Colturi, skiatorja që përfaqëson Shqipërinë ka zënë vendin e 16-të në Kupën e Botës. Në Kronplantz të Italisë, Lara ka zhvilluar garën e saj...

Lajmet e fundit

- sidi education -spot_img

/5pyetjet.al