18.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Lajmet e fundit

Video thumbnail
Ndërtimet pa leje, Salianji: Fajtor është Rama dhe qeveria e tij
01:53
Video thumbnail
Rama tregon dokumentin: Akti i parë i dorëzimit, 4646 metra katrorë pa leje në mes të Tiranës!
03:31
Video thumbnail
Tragjike! Digjet pronari i hotelit në Divjakë
00:25
Video thumbnail
Kërcet debati në Kuvend! Haradinaj: Hajde në foltore! Kurti: S’e ofendoi Ramushin
02:33
Video thumbnail
Jo vetëm satelitët, Rama: Do lëshojmë mbi Shqipëri dronët e armatosur
04:33
Video thumbnail
Pse unë do i shoh katet pa leje? Rama: Bosët tani do i kapim me satelitët
06:19
Video thumbnail
Shqipëria jep 6 mln dollarë për 2 satelitë, nënshkruhet marrëveshja
09:52
Video thumbnail
Nuk duron dot më! Drejtori sa dëgjon emrin e Vis Martinajt ikën me “vrap”
00:06
Video thumbnail
Bashkia pagoi 23 mln lekë për “bilbilat” që i kënduan komandantit? Irritohet Rama
05:26
Video thumbnail
Prapaskenat dhe kulisat/ Si po veprohet me bosët e kullave pa leje?
00:17
Video thumbnail
Revoltohen pensionistët: Rama po tallet, Kosova dha nga 100 euro
01:29
Video thumbnail
“Lufta” për legalizimet! Meta: Rama bën një sy qorr për kullat! Kemi gati projektligjin
22:48
Video thumbnail
Pse po heshtni për inceneratorët? Meta: Kemi gati faktet të tjera
00:52
Video thumbnail
Si shkoi takimi me Doshin? Rama: Nuk e di kush hyn dhe del nga Kryeministria
00:33
Video thumbnail
Rama u hap derën rusëve: Jeni të mirëseardhur në Shqipëri
00:18
Video thumbnail
Ku gaboi Ahmetaj, po dorëzon në SPAK? Irritohet Rama: Ju paftë Zoti
03:19
Video thumbnail
Tërheqje nga amnistia? Rama injoron ambasadorët: Kush janë ata që thonë nuk bëhet?!
04:12
Video thumbnail
Çfarë po bëhet me Vis Martinajn? Rama: Unë di t’ju them se…
00:31
Video thumbnail
Qeveria miraton vendimin/ Rama: Kategoritë që do të marrin lekë nga shteti
02:58
Video thumbnail
“Bekon” Spiropalin? Tom Doshi i shkon Ramës në zyrë
00:07

Editorial

-EHW-spot_img
-NOVAL-spot_img
-ALBANIAN UNIVERSITY-spot_img
-INTERMEDICA-spot_img
spot_img
spot_img
-bristotspot_img

Opinion

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Aktualitet

-sidieducation.com-spot_img

Investigim

Podkasti

Na dërgo mailin për përditësime

Per lajmet me te reja

Rrjetet sociale

21,450FansaPëlqeje
10,120NdjekësitNdjek
127AbonentëAbonohu
-sidi education-spot_img

Politika

ShowBiz

“Shoqe të ngushta por nuk i shkoi në dasmë”, flet Jonida Maliqi

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha mbrëmjen e 25 shtatorit kurorëzuan dashurinë e tyre. Mes shumë mikeshave të Arminës si Olta Gixhari apo Dalina...

Pritjes i erdhi fundi! Publikohet traileri i filmit për gjyqin e Johnny Depp dhe Amber Heard

Gjyqi i famshëm mes Johnny Depp dhe Amber Heard është shndërruar në film, vetëm katër muaj pas shpalljes së vendimit nga Gjykata. Entertainment Weekly ka...

Si rrallë herë, Elhaida Dani flet për çështjet e zemrës

Elhaida Dani është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar por kur vjen puna te jeta e saj sentimente ajo gjithmonë ka...

“Më pëlqen më shumë deti”, Alketa Vejsiu flet për raportet me Arbana Osmanin dhe Bora Zemanin

Alketa, Arbana dhe Bora janë padyshim ndër figurant më të dashura për publikun shqiptar, por si është raporti mes tyre. Këtë kuriozitet nga e shuan...

U komentua se përdori pjata njëpërdorimshme në dasmë, Armina ju mbyll gojën të gjithëve

Të dielën e kaluar Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha kurorëzuan dashurinë. Dasma e tyre komentua gjerë e gjatë në media, që nga veshja e...

Gjendet i pajetë në banesë reperi i Gangsta’s Paradise

Reperi amerikan Coolio, i njohur për hitin ikonik Gangsta’s Paradise, ka ndërruar jetë në moshën 59-vjeçare. Menaxheri i tij Jarez Posey tha për mediat amerikane...

Zbulohen detaje nga arrestimi i Dj Cherry-t

Ardian Kola, i njohur për publikun si Dj Cherry-n, rezulton të jetë 38-vjeçari i arrestuar këtë të mërkurë nga policia në kryeqytet pasi dyshohet...

Donaldi në “ShowRoom”, zbulohet gazetari që do ta shoqërojë Borën në prezantimin e Dancing WTS

Prej javësh tashmë është përfolur se Bora Zemani dhe Donald Veshaj do të jenë përsëri së bashku në skenë. U raportua se aktori do...
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Sport

Kultura

Ekonomia

spot_img

Bota

Më të Lexuarat

Lajmet më të lexuara në portalin tonë.

Artet

Stil

E dinit se qentë mund të nuhasin stresin e pronarëve të tyre

Qentë e përjetojnë botën e tyre përmes nuhatjes. Dhe aftësitë e tyre shumë të ndjeshme për zbulimin e aromave përdoren tashmë për të zbuluar drogat, eksplozivët dhe sëmundjet, duke përfshirë...

“I vetmi në botë”, misteri i malit që “lind”

Në shpatet e malit Freita, një nga të ashtuquajturit malet “magjikë” të vendosur brenda Gjeoparkut Global të UNESCO-s në Arouca (Portugali), ndodhen Pedras Parideiras,...

Mos vallë nuk duhet të hamë kurrë ëmbëlsira?! Ja çfarë thotë studimi i fundit

Ushqimi ndikon mikrobiomën në zorrën e trashë - e kështu edhe shëndetin tonë. Eksperimentet me minj tregojnë, se sheqeri vret baktere të caktuara të...

10 shenja që tregojnë qartazi se nuk e do më partnerin

Të ndihesh i dashuruar është ndjesi magjike. Eshtë ajo ndjesia që përshkruhet në këngë, libra dhe filma, por nëse ndodh e kundërta? Ne s'dëgjojmë...

Udhetime

/5pyetjet.al