-sidi education-spot_img
5.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Kategoria

Politika

Beqaj reklamon xhubletën dhe djathin në Vermosh, komentuesi i kujton rrugën e pashtruar!

Ilir Beqaj, drejtori aktual i agjencisë së për menaxhimin e fondeve të donatorëve dhe ish-ministër i Shëndetësisë ka reklamuar sot xhubletën dhe djathin mishavin...

A do ketë sanksione nga BE për zyrtarë dhe ish-zyrtarë të korruptuar? Flet Hohmann!

Zërave se shumë shpejt Bashkimi Europian do ndjekë të njëjtën politikë si SHBA dhe Britania për non-gratat e sanksionet për zyrtarët e korruptuar, i...

‘Pasqyrë besnike e dëshpërimit të opozitës’/ Rama reagon pas akuzave për lidhje me McGonigal!

Kryeministri Edi Rama ka reaguar sërish për akuzat e ngritura nga opozita në lidhje me ish zyrtarin e FBI-së të arrestuar nga drejtësia amerikane,...

‘O hale Parlament’!/ Korreshi reagon ashpër pasi PS mbledh firmat për të përjashtuar Berishën dhe 4 deputetë të PD!

Deputeti Saimir Korreshi në një status në Facebook është shprehur me tone të ashpra ndaj zhvillimeve të fundit të zhvilluara në Parlament. Korreshi thekson...

Meta takohet me strukturat e PL në Vlorë: Qyteti meriton mbështetjen tonë!

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta është takuar me drejtues të Partisë së Lirisë në këtë qytet për organizimin e të gjithë strukturave...

Afera e inceneratorëve/ Kryemadhi i përgjigjet Veliajt: Hajduti ordiner i Tiranës shfajësohet si skuth!

Deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi i është përgjigjur deklaratave të Erion Veliajt të bëra ditën e sotme në lidhje me inceneratorin e...

‘Afera Rama-McGonigal, është krye-afera e planetit’/ Rama e kontraktoi për të shkatërruar opozitën!

Ish-kryeministri Sali Berisha akuzoi kreun e qeverisë, Edi Rama se kontraktoi ish-zyrtarin e lartë të FBI-së, Charles McGonigal në vitin 2017 për të shkatërruar...

Live/ Berisha konferencë për mediat: Rama të dorëhiqet menjëherë

Kreu i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka dalë në një konferencë për mediat në Selitë.Në fjalën e tij Berisha kërkoi largimin e menjëhershëm të...

Presidenti Begaj takim me Isabel Santos, fokusi i bisedës rruga e integrimit në BE

Presidenti i Shqipërisë, Bajram Begaj ditën e sotme priti raporteren për Shqipërinë në Parlamentin Evropian, Isabel Santos.Gjatë takimit ata biseduan mbi rrugën evropiane dhe...

Serbia “tradhton” Rusinë? Daçiç nuk përjashton sanksionet ndaj Rusisë

Ministri i Jashtëm serb Ivica Daçiç ka lënë të kuptohet për të parën herë se Beogradi mund të ndryshojë kursin e ndjekur deri tani,...

Lajmet e fundit

- sidi education -spot_img

/5pyetjet.al