-sidi education-spot_img
5.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Kategoria

ShowBiz

Pas më shumë se dy orësh sqarim, Efi rrëfen një histori të dhimbshme personale

Pas dy orë e gjysmë sqarim, Efi dhe Olta nisën të rrëfenin histori personale. Efi i tha Oltës se ajo ka kaluar shumë gjëra...

“Këtu ka njerëz të çuditshëm”, Luizi: Del Efi dhe Olta duke u zgërdhirë

Luizi dhe Bjordi komentuan sjelljen e Efit pas sqarimit me Oltën. Luizi tha se në shtëpi ka njerëz të çuditshëm, pasi nuk mund të...

Kiara-Luizit: Të ka shqetësuar Tea? Je bërë i frikshëm

Luizi tha se ka pasiguri për marrëdhënien e krijuar mes tyre, por Kiara tha se ky raport do të shihet jashtë.Sipas Kiarës, ndryshe nga...

Luizit i ikën një “ushtar”: Çudi e madhe! Del Efi dhe Olta duke u zgërdhirë

Luizi dhe Bjordi komentuan sjelljen e Efit pas sqarimit me Oltën. Luizi tha se në shtëpi ka njerëz të çuditshëm, pasi nuk mund të...

Luizi: Po hyri Butrinti brenda, mua më nxjerr jashtë loje komplet

Jashtë ambienteve të Big Brother Vip ndjekësit e kanë hedhur dhe pritur me mijëra herë tezën se Butrint Imeri do të bëhet pjesë e...

U bën shoqe? Olta i rrëfen Efit historinë e jetës së saj

Pas Efit, edhe Olta rrëfeu një histori personale. Ajo foli për marrëdhënien e ngushtë që ka me partnerin e saj.Olta u shpreh se ai...

Darka/ Olta sqaron Efin: E ke keqkuptuar të gjithë situatën

https://www.youtube.com/watch?v=0xsO1P_sjN0&embeds_euri=https%3A%2F%2Fbigbrothervip.top-channel.tv%2F&source_ve_path=MjM4NTE&feature=emb_titleSqarimi mes Oltës dhe Efit zgjati rreth dy orë e gjysmë. Efi i tha Oltës se në çdo problem apo sjellje të keqe që...

Pique publikon fotografinë e parë me Clara Chian

Gerard Pique bëri zyrtare lidhjen edhe në Instagram me të dashurën e tij të re, Clara Chia Marti  vetëm disa javë pasi ish-bashkëshortja Shakira...

Olta analizon sjelljen e Efit: Marrëdhënia jonë u katandis kështu pasi u fut në mes Luizi

Olta mendon që përçarja e saj me Efin është shkaktuar si pasojë e ndërhyrjes së Luizit.Sipas Oltës, ditën që Luizi u afrua që të...

“Dua të dal se kam një grua shtatzënë në shtëpi”, Armaldo flet me banorët

Armaldo vendosi që këtë javë t’ia kaloi lidershipin e shtëpisë Valbonës. Ai tha se dëshiron të dalë nga shtëpia, pasi ka një grua shtatzënë...

Lajmet e fundit

- sidi education -spot_img

/5pyetjet.al