18.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Kategoria

ShowBiz

“Shoqe të ngushta por nuk i shkoi në dasmë”, flet Jonida Maliqi

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha mbrëmjen e 25 shtatorit kurorëzuan dashurinë e tyre. Mes shumë mikeshave të Arminës si Olta Gixhari apo Dalina...

Pritjes i erdhi fundi! Publikohet traileri i filmit për gjyqin e Johnny Depp dhe Amber Heard

Gjyqi i famshëm mes Johnny Depp dhe Amber Heard është shndërruar në film, vetëm katër muaj pas shpalljes së vendimit nga Gjykata. Entertainment Weekly ka...

Si rrallë herë, Elhaida Dani flet për çështjet e zemrës

Elhaida Dani është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar por kur vjen puna te jeta e saj sentimente ajo gjithmonë ka...

“Më pëlqen më shumë deti”, Alketa Vejsiu flet për raportet me Arbana Osmanin dhe Bora Zemanin

Alketa, Arbana dhe Bora janë padyshim ndër figurant më të dashura për publikun shqiptar, por si është raporti mes tyre. Këtë kuriozitet nga e shuan...

U komentua se përdori pjata njëpërdorimshme në dasmë, Armina ju mbyll gojën të gjithëve

Të dielën e kaluar Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha kurorëzuan dashurinë. Dasma e tyre komentua gjerë e gjatë në media, që nga veshja e...

Gjendet i pajetë në banesë reperi i Gangsta’s Paradise

Reperi amerikan Coolio, i njohur për hitin ikonik Gangsta’s Paradise, ka ndërruar jetë në moshën 59-vjeçare. Menaxheri i tij Jarez Posey tha për mediat amerikane...

Zbulohen detaje nga arrestimi i Dj Cherry-t

Ardian Kola, i njohur për publikun si Dj Cherry-n, rezulton të jetë 38-vjeçari i arrestuar këtë të mërkurë nga policia në kryeqytet pasi dyshohet...

Donaldi në “ShowRoom”, zbulohet gazetari që do ta shoqërojë Borën në prezantimin e Dancing WTS

Prej javësh tashmë është përfolur se Bora Zemani dhe Donald Veshaj do të jenë përsëri së bashku në skenë. U raportua se aktori do...

Victoria dhe David Beckham po ndahen? Tatuazhi i nxjerr zbuluar

Victoria dhe David Beckham janë bashkë që nga viti 1999. Por së fundmi po qarkullojnë[ fjalë se dyshja rrezikohen të ndahet dhe shkak për...

“Diss Dua Lipës”, Rita Ora “çmend” fansat me foto nudo nga vaska

Ajo rregullisht merr vëmendjen me paraqityjet e saj magjepsëse. Rita Ora shpesh tërheq vëmendjen me paraqitjet e saj. Së fundmi këngëtarja me origjinë shqiptare nuk...

Lajmet e fundit

- sidi education -spot_img

/5pyetjet.al