-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Kategoria

Moti

MOTI SOT: Reshje shiu dhe dëbore në të gjithë vendin, ja temperaturat!

Pjesa e parë e ditës do të jetë nën dominimin e motit të paqëndrueshëm duke bërë që vranësirat dhe reshjet e shiut dhe dëborës...

MOTI SOT: Kthjellime dhe vranësira të shumta, reshje në zonat malore!

Deri në orët e mesditës, territori shqiptar do të jetë në ndikimin e kthjellimeve dhe vranësirave të shumta, të cilat do të sjellin në...

Temperatura deri në -6 gradë celsius/ Njihuni me parashikimin e motit për sot!

Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta dhe mjegull në verilindje dhe juglindje.Temperaturat minimale do të luhaten -4 - 5 gradë,...

MOTI SOT: Dita nis me kthjellime dhe temperatura të ulëta, por çfarë sjell pasditja?

Vlerat e ulëta barike do të vijojnë të dominojnë në vendin tonë për gjatë gjithë ditës, duke sjellë kthjellime të shumta në territor si...

MOTI SOT: Nis zyrtarisht i ftohti, si do të luhaten temperaturat gjatë ditës!

Prej disa ditësh, vendi ynë ndodhet në mbizotërimin e kushteve të qëndrueshme atmosferike, ku deri në mesditë, kthjellimet do të dominojnë në një pjesë...

Vranësira dhe ftohtë, parashikimi i motit për sot

Fundjava pritet të jetë nën ndikimi kushteve atmosferike të qendrueshme por më të ftohta.Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira kalimtare kryesisht përgjatë relievev...

Fundjava vjen me gjithçka! Vranësira, mjegull, dëborë dhe erë

Fundjava pritet të jetë nën ndikimin e kushteve atmosferike të qëndrueshme por më të ftohta.Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira kalimtare kryesisht përgjatë...

Vranësira dhe reshje, parashikimi i motit për sot

Ditën e premte vendi ynë do të jetë nën ndikimin e kushteve atmosferike relativisht të paqëndrueshme.Moti parshikohet me alternime vranësirash dhe intervale kthjellimi kryesisht...

Vranësira dhe shi, parashikimi i motit për sot

Ditën e enjte të 26 janarit, i gjithë territori i vendit do të ndikohet nga kushte të paqëndrueshme atmosferike dhe reshje shiu.Priten reshje të...

Vranësira dhe temperatura -2°C, parashikimi i motit për sot

Për ditën e Mërkurë vendi ynë do të vijojë të ndikohet nga masa ajrore të paqëndrueshme dhe të lagështa me origjinë jugperëndimore.Moti parashikohet me...

Lajmet e fundit

- sidi education -spot_img

/5pyetjet.al