-sidi education-spot_img
24.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Dhuna me shkopinj dhe leva në Korçë, sherri ka nisur që ditën e Shën Valentinit

Kryesoret

Të tjera detaje kanë dalë nga sherri ime shkopinj dhe leva hekuri mes disa të rinjve në Korçë.
Burimet bëjnë të ditur se sherri ka nisur më 14 shkurt.

Sipas policisë dyshohet se ky konflikt ka ndodhur pas një konflikti të mëparshëm të ndodhur më datë 14.02.2024, në Korçë, midis Spartak Selimës, Ramadan Hasanit dhe vëllait të këtij të fundit.

Ngjarja ditën e sotme ka ndodhur në ambientet e një servisi makinash. Fillimisht personat janë përleshur jashtë ambienteve dhe më pas brenda në servis.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit