-sidi education-spot_img
22.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Akuzohet se përdhunoi vajzën, babai mohon akuzat, ja vendimi i gjykatës

Kryesoret

Gjykata e Durrësit ka vendosur të lërë në burg Bledar Rokon i cili akuzohet nga vajza e tij për përdhunim për disa vite radhazi.

Si fillim ai u mbrojt me avokat të caktuar nga gjykata dhe më pas tha se ka avokatin e tij.
48-vjeçari i ka mohuar akuzat.

Vajza 14 vjeçe rrëfeu përpara psikologes së shkollës se babai kishte abuzuar me të prej vitesh.

 

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit