-sidi education-spot_img
32.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img
- Advertisement -spot_img

AUTHOR NAME

Kesiana Hysa

1397 POSTIME
0 KOMENTET

Tajlanda hoqi vizat, Kurti: Pasaporta e Kosovës po vazhdon të fuqizohet

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti me anë të një postimi ka reaguar pasi Tajlanda nga sot ka hequr vizat për qytetarët e Kosovës. Kurti shprehet...

Ndeshja Shqipëri-Gjeorgji, FSHF njofton: Dalin në shitje biletat

Federata Shqiptare e Futbollit njofton se kanë dalë në shitje biletat për ndeshjen e Kombëtares me përfaqësuesen e Gjeorgjisë, e vlefshme për Ligën e...

Tajlanda heq vizat për Kosovën

Tajlanda ka hequr vizat për shtetasit e Kosovës, ka bërë të ditur ministrja e Jashtme e Kosovës, Donika Gërvalla. Përmes një postimi në Facebook, ajo...

SHBA sjell FBI në Shqipëri dhe mbështet SPAK: Qëndrojmë me vendosmëri me institucionet e pavarura

Ambasada Amerikane ka rikonfimuar mbështetjen për Prokurorinë e Posaçme, duke deklaruar se do të vijojnë që të qëndrojnë me vendosmëri në krah të institucioneve...

Roberta Metsola u rizgjodh presidente e PE, Basha: Një ogur i mirë për rajonin dhe Shqipërinë

Lulzim Basha me naë të një postimi në platformën  X ka uruar presidenten e Parlamentit Europian Roberta Metsola. Basha thotë që rizgjedhja e saj është...

Afera me fondet IPARD, ndryshon drejtori i AZHBR

Agjencia për Zhvillim Bujqësor dhe Rural së fundi ka ngelur pa drejtues. Pak ditë më parë është larguar nga kjo detyrë Oltjon Muzaka, i emëruar...

Kryeministri Rama nesër takim me kryebashkiakët

Ditën e nesërme në orën 10:00 kryeministri Edi Rama do të zhvillojë një takim me kryebashkiakët. Në fokus do të jetë sezoni veror. Pjesë e takimit...

CNN: Shërbimi Sekret rriti sigurinë pas informacioneve për komplot iranian për të vrarë Trump

Autoritetet amerikane morën informacion nga një burim njerëzor javët e fundit mbi një komplot nga Irani për të tentuar të vrisnin Donald Trump. Ky informacion...

Vëllai i Ildi Pajtonit dedikim prekës: Na ke lënë dhimbje të madhe, më ke përmbysur botën herkulli im

Ildi Pajtoni u nda nga jeta një ditë më parë duke lënë pas shumë dhimbje dhe trishtim për familjarët dhe miqtë e tij. Vëllai i...

Berisha: Të çojmë vendin drejt qeverisë teknike dhe zgjedhjeve të lira

Kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha në fjalën ndaj mbështetësve të tij tha që është më i vendosur se kurrë që të çojë vendin...

Latest news

- Advertisement -spot_img

/5pyetjet.al