-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Admir Hoti

“Mezi pres të të ritakoj vëllai im”! Mallkimi i familjes Hoti, humbi dy djemtë në aksident

Dy të rinj shqiptarë dhe një vajzë italiane humbën jetën si pasojë e një aksidenti tragjik që ndodhi në Venecia, Itali në orët e...

Si ra “BMW”-ja në lumë! E premtja e zezë që u mori jetën në lule të rinisë të rinjve

E premte e zezë. Tre të rinj vdiqën në aksident në Venecia, Itali. Dy nga viktimat janë shqiptarë dhe një vajzë italiane. Makina ku...

Me të atin në makinë! Ky është i riu që vdiq në lule të rinisë (FOTO)

Një i ri shqiptar ka vdekur nga përplasja e makinës që drejtonte orët e vona të mbrëmjes së djeshme në Itali. Në krah të...

Latest news

/5pyetjet.al