-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

bastet

Armë dhe kanabis, Rrumbullaku: Goditen 181 raste të paligjshme të lojërave të fatit

Krimi Kibernetik i Policisë së Shtetit zbarkoi mbrëmjen e shkuar në disa zona të Tiranës në një aksion kundër lojërave të fatit. Operacioni u zhvillua...

Me kë foli për herë të fundit Ervis Martinaj? Familja dorëzoi kodet/ Eksperti: Çfarë ndodh tani?

Pak ditë më parë në media doli lajmi se një person i afërm i familjes së biznesmenit të lojërave të fatit Ervis Martinaj, i...

Bastet, Braçe: Kërcënime nga burgu! Policë të korruptuar, kush po luan tani?

Komisioni i Ekonomisë është përfshirë nga debatet e forta në mbledhjen e sotme ku i pranishëm ishte Artan Shyti, ish-kryetar i shoqatës së basteve...

Bastet/ Shyti: Nëse nuk rikthehen kompanitë që ishin, skema dështon!

Ish -kreu i Shoqatës së Basteve, Artan Shyrti ishte sot i pranishëm në dëgjesën e Komisionit të Ekonomisë për rihapjen e basteve. Ai tha...

Xhafaj kritika për rihapjen e basteve: Ligji nuk zgjidh gjithçka, po trukimet?

Deputeti socialist, Fatmir Xhafaj është shfaqur me një listë kritikash për ligjin që pritet që të miratohet për lojërat e fatit që i rihap...

Rama po rihap bastet, Braçe: Jam kundër këtij modeli, do ketë betejë në rrugë

Në komisionin e Ekonomisë ditën e sotme është diskutuar projektligji i qeverisë për rihapjen e basteve. Opozita e ka kundërshtuar. Por edhe nga qeveria...

Rama i beson Ballukut milionat e basteve (Drafti)

Qeveria socialiste vendosi që të rihapë bastet sportive online, të cilat në fakt edhe pse me ligj janë ndaluar vazhdojnë që të funksionojnë normalisht...

Del drafti me rregullat e reja! Si do të rihapen bastet dhe kushtet e forta

Ministria e Financave dhe Ekonomisë ka publikuar në faqen e konsultimit publik draftin për rihapjen e basteve sportive. Në relacion shpjegohet fakti që bastet...

Bastet do të rihapen përpara zgjedhjeve

Në javët në vijim qeveria do të miratojë ndryshimet në parlament të ligjit për rihapjen e basteve sportive. Lajmin e konfirmoi Edi Rama në...

Tabaku: Ne presim përgjigje për “McGonigal”, Rama rihap bastet

Deputetja e PD-së, Jorida Tabaku ka reaguar për projektligjin që pritet që të miratohet këtë muaj për rihapjen e basteve sportive. “Sot, rreziku kryesor...

Latest news

/5pyetjet.al