-sidi education-spot_img
9.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

beniada

Beniada flet për herë të parë për ndarjen me Blerti Hajdari: Rëndësi ka…

Beniada Nishani ka konfirmuar ndarjen nga vëllai i Arbër Hajdarit duke pranuar se është single. Në emisionin “Wake Up” në Top Channel, ajo u shpreh...

Beniada flet për lidhjen e Kiarës dhe Luizi: Nuk do ta kisha bërë kurrë

E ftuar në emisionin e mëngjesit “Wake Up”, ka qenë Beniada Nishani e cila ka folur edhe për lidhjen që është krijuar në shtëpinë...

Einxhel Shkira kujton finalen e Big Brother VIP: S’ja kam thënë kurrë, por…

Sot bëhet fiks 1 vite nga finalja e Big Brother VIP 1. Beniada Nishani, Donald Veshaj, Einxhel Shkira dhe Ilir Shaqiri ishin 4 finalistë që...

“Personi i vetëm që shkoi në finale pa parashutë”, Beniada thumbon finalistët

Beniada ka postuar në Instastory-n e saj një postim të një llogarie në Instagram, e cila i kishte dedikuar disa fjalë shumë të bukura...

“Donaldi dhe Trixa”, përgjigja epike e Beniadës do ju shkrijë së qeshuri

Së fundmi Beniada ka realizuar një “intervistë virtuale” me fansat e saj duke iu drejtuar pyetjen: Çfarë ju bën të lumtur? Një nga ata ka...

Lamtumirë President! Meta, ministra dhe deputetë homazhe, Beniada me të zeza

Presidenti Ilir Meta, ministra, deputetë, prefekti i Tiranës, zyrtarë të tjerë dhe ish-zyrtarë, figura të njohura të PD-së, mes tyre Jozefina Topalli, por edhe...

Einxhel dhe Beniada nuk janë takuar më me njëra-tjetrën pas “BBV”

Edhe pse “Big Brother VIP” tashmë ka përfunduar, i gjithë publiku është ende kurioz se çfarë po ndodh me ish-banorët tani që po vazhdojnë...

“A merr vesh gjë nga futbolli apo aq sa di gjyshja ime”, Beniada i përgjigjet ndjekësit

Pas daljes nga “Big Brother VIP” Beniada Nishani është bërë pjesë e Top Channel në programin "Procesi Sportiv". Mirëpo tha se nuk merr vesh nga...

Çfarë ndodhi? Përfundon miqësia mes Beniadës dhe Einxhelit

Dukej se miqësia e Einxhelit dhe Beniadës do të zgjaste për një kohë të gjatë, por ndjekësve iu ka bërë përshtypje fakti që ish-banoret...

Jo vetëm pjesë e televizionit, Beniada zbulon vendimin e saj më të ri!

Një nga surprizat që iu bë Beniadës gjatë qëndrimit në garë ishte pikërisht lajmi se do të mund të moderonte emisionin “Procesi Sportiv” së...

Latest news

/5pyetjet.al