-sidi education-spot_img
35.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#Big Brother

A do e prezantojë sërish Arbana Big Brother? Ja përgjigja epike e saj

Largimi i Arbana Osmanit nga Big Brother Vip Albania vijon të jetë mjaft i komentuar në rrjetet sociale. Së fundmi ajo është pyetur sërish në...

A do të kthehet në Top Channel? Ja si përgjigjet Juli

Aktori i njohur foli pak për rrugëtimin e tij brenda shtëpisë së “Big Brother VIP3” dhe jo vetëm. I pyetur nëse e ka marrë malli...

‘Çfarë do më shumë njeriu?’, ja si po e shijon Egla fitoren

Pasi fitoi edicionin e tretë të Big Brother Vip Albania, Egla Ceno ka fituar edhe një publik të madh të cilët e mbështesin dhe...

Çfarë po ndodh? Mesa duket Meritoni dhe Romeo nuk i kanë punët mirë bashkë

Në nisje të formatit të “BBV3”, Meritoni dhe Romeo kishin një marrëdhënie të ngushtë me njëri-tjetrin, por gjatë rrugëtimit të tyre patën disa keqkuptime...

Egla Ceno dhe Jul deda ‘kokë më kokë’ në finale! Kush e fitoi çmimim e madh?

Edicioni i tretë i Big Brother VIP Albania është fituar nga aktorja Egla Ceno. Banorja u shpall më e votuara e publikut duke triumfuar ndaj...

Astrologia parashikon se kush do të jetë fituesi i Big Brother

E ftuar nëpërmjet një lidhjeje telefonike në emisionin “S’e Kam me Ty” në Top Albania Radio ka qenë astrologia Denisa Shyle. Ajo ka zbuluar...

Françeska hap kutinë e Pandorës, ja kë dërgoi në televotim

Françeska u vu përballë Kutisë së Pandorës në Big Brother VIP. Banorja pati mundësinë për një telefonatë me bashkëshortin, i cili i shprehu asaj mbështetje...

Egla zgjidhet lidere dhe çon Heidin me Romeon në televotim… për në finale!

Egla Ceno është zgjedhur lidere e shtëpisë së Big Brother VIP, me vote të publikut. Si lidere Egla do të dërgojë në televotim pa përfshirë...

Ja kush është banori ‘me fat’ që i bashkohet BBVIP!

Siç u njoftua më parë, banori më i ri që do t’u bashkohet yjeve të “Big Brother VIP”, përzgjidhej mes shumë të regjistruarve në...

Një i ftuar special do të surprizojë sot shtëpinë e BBV

Banorët e “Big Brother Vip” mbushin plot 100 ditë qëndrimi në shtëpi ditën e sotme. Për të festuar këtë, mbrëmjen e sotme në shtëpi do...

Latest news

/5pyetjet.al