-sidi education-spot_img
27.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Çarçovë

“I nxorëm këmbët me thonj…”! I riu në krevat, si e zuri shkëmbi që ra mbi shtëpi

Një 25-vjeçar mbeti i bllokuar pasi një masë shkëmbore rrëshqiti drejt e në banesën e tij këtë të hënë në fshatin Çarçovë të Përmetit. 25-vjeçari...

FOTO TË RËNDA/ Djali brenda, shkëmbi u rrokullis nga mali dhe çau çatinë

Një 25-vjeçar mbeti i bllokuar pasi një masë shkëmbore rrëshqiti drejt e në banesën e tij këtë të hënë në fshatin Çarçovë të Përmetit....

Latest news

/5pyetjet.al