-sidi education-spot_img
24.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#debat

‘Të pëlqen vetja’ vijon debati mes Eglës dhe Meritonit

Një debat i zhvilluar mes meritonit dhe Eglës ka nxitur shumë reagime. Meritoni dhe Egla janë dy nga pesë finalistët e edicionit të tretë...

‘Të të vij turp që përdor vdekjet’ debat i ashpër mes Felajt dhe Tabakut në Kuvend

Deklaratat e nënkryetares së Kuvendit Ermonela Felaj se policia duhet që të hetojë strukturën e armatosur të PD për mbrojtjen e votës krijuar në...

Egla i përmend vajzën Julit, aktori nuk përmbahet

Egla dhe Juli kanë patur përplasje të vazhdueshme në shtëpinë e BBV. Vetëm pak minuta më parë dyshja ka debatuar aq ashpër, aq sa...

Debat i rëndë mes Erjolës dhe Eglës: Femër e pështirë, denigruese

Erjola Doçi dhe Egla Ceno kanë pasur një debat të ashpër sot me njëra tjetrën pais aktorja është tallur me zërin e Erjolës. Mes debatit...

‘Pise, ik m’i zhulse’, plas debati i rëndë mes Eglës dhe Françeskës

Një debat i fortë ka ndodhur mes aktores Egla Ceno dhe Missit Françeska Murati. Debati u shoqërua edhe me sharj dhe ofendime të shumta. Ofendimet e...

‘Te dritarja, te ballkon, te burgu shkoni po mos na përfshini’ Spiropali i kthehet ashpër Dules

Ministrja për Marrëdhëniet me Parlamentin Elisa Spiropali ka replikuar ashpër në sallën e Parlamentit me kreun e PBDNJ, Vangjel Dule. Dule: Një karakteristikë dalluese e...

Meritoni debaton ashpër me Romeon: Ti ke gojë të flasësh për Ilnisën

Meritoni akuzoi moderatorin se ishte përpjekur të bënte Ilnisën të ndihej keq duke i përmendur faktin që vëllai i tij nuk e takoi kur...

‘Plas’ keq mes Ilnisës dhe Eglës: Ti je burrë mi, s’ të shkrin dot as Meritoni

Egla Ceno dhe Ilnisa Agolli janë përfshirë në një sherr në Big Brother Vip në orët e para të mëngjesit, pasi bisedat e të...

Përplasen keq Meritoni dhe Egla: Shko te partnerja jote!

Egla Ceno dhe Meriton Mjekiqi janë përshirë në një debat të ashpër me njëri-tjetrin në shtëpinë e “Big Brother VIP”. Aktorja i ka thënë...

VIDEO/ Krizë në çiftin Meriton-Ilnisa: Arrite e the dhe këtë?

Pas spektaklit të djeshëm ka pasur një krisje mes çiftit Meriton-Ilnisa. Ka qenë Meritoni ai i cili e ka ‘këshilluar’ Ilnisën të mos përdori dashurinë...

Latest news

/5pyetjet.al